خبرفوری در گفت‌وگو با سه نماینده مجلس خسارت به یارانه‌بگیران را بررسی کرد؛

کلاهبرداری یارانه‌ای؛ قوه قضائیه به ماجرای کذب ثبت‌نام در سایت ورود کند


21 فروردین 1399 - 17:20
5e8f1a2cbae16_2020-04-09_17-20
ثبت نام برای وام یک میلیونی کرونا در 24 ساعت گذشته، زلزله‌ای به جان رسانه‌ها انداخته است، خبری کذب که کسی مسئولیت آن را نمی پذیرد اما باید دید آیا مسئولی پیدا می شود خسارت ناشی از این اشتباه را بپردازد؟

به گزارش خبر فوری، حواشی کرونا قوزبالاقوز برای مردم شده است، از یک طرف کاسبی مردم برای رعایت فاصله اجتماعی کساد شده است از یک سمت دولت با وعده های راست و دروغش هر روز داستان جدیدی برای زندگی روزمره مردم رقم می زند. آخرین حاشیه ای که به واسطه کرونا برای مردم دست و پا شده است، ثبت نام در سایتی برای دریافت وام یک تا دو میلیونی آن هم با سود 12درصد بود که کمتر از 24ساعت مشخص شد این سایت درواقع برای حذف داوطلبانه یارانه نقدی بود نه اعلام برای دریافت وام.

روز گذشته براساس اعلام نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، که گفته بود سرپرستان خانوار مشمول یارانه نقدی می توانند برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی در سایت ثبت نام کنند تا با یارانه اردیبهشت ماه برایشان واریز شود، یکی از خبرگزاری های کشور آدرس این سایت را منتشر کرد و به دنبال آن سایر رسانه ها نسبت به اطلاع رسانی این سایت اقدام کردند که با گذشت چند ساعت و مراجعه مردم به این سایت مشخص شد که در این سایت نه تنها درخواست وام دریافت نمی شود بلکه افراد با ثبت نام در آن عملا اعلام می کنند که داوطلب حذف یارانه نقدی‌شان هستند. به دنبال این خطای اطلاع رسانی و پیگیری رسانه ها  مهدی قمصریان سخنگوی سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد: تاکنون جزئیات این تصمیم و اینکه کدام سایت و چه اطلاعاتی نیاز دارد مشخص نیست و به محض دریافت، اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین حسین میرزایی سخنگوی ستاد معیشت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به فارس گفت: زیرساختها در این زمینه وجود دارد اما هنوز سایتی برای ثبت نام متقاضیان اعلام نشده و در روزهای آینده چگونگی و نحوه ثبت نام و آدرس آن مشخص خواهد شد.

بسیاری از مخاطبان سایت خبر فوری نیز اعتراض خود را از این اشتباه که هزینه آن از جیب مردم پرداخت شد اعلام کردند و بیان داشتند این خطا حکم کلاهبرداری را دارد از این رو با چند نماینده مجلس مسئله را پیگیری کردیم تا راه‌حلی برای عدم قطع یارانه نقدی مردم ارائه شود.

حاجی‌دلیگانی: دولت مراقب باشد دست گل به آب ندهد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبر فوری تاکید کرد که آقای صابری رئیس تازه نفس سازمان هدفمندی یارانه ها باید هر چه زودتر موضوع را بررسی کند تا به هیچ وجه یارانه کسی قطع نشود.

این نماینده مجلس قول داد که این موضوع را در مجلس دنبال می کند تا برخورد متناسبی با هر کسی که دراین موضوع مقصر است انجام شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به دولت توصیه کرد باید با دقت و توجه بیشتری اقدام کند تا اینگونه دست گل به آب ندهد.

جعفرزاده ایمن آبادی: وام یک میلیونی با سود 12 درصد شوخی تلخ بود

از سوی دیگر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به خبر فوری می گوید فلسفه وجودی دولت ها در زمان مشکلات مردم معنا پیدا می کند و تفاوت دولت ها  در حل مشکلات مردم خودنمایی می کند. این نماینده مجلس با تاکید براینکه قوای سه گانه با کارکردهای مختلف باید کارنامه ای برای خود داشته باشند، ادامه می دهد: توقع و انتظار مردم این بود که در دوران بحران، حل مشکلات مردم در اولویت دولت باشد، چرا که اگر دولت دچار مشکلات اقتصادی شود و بدهکاری ها گریبانگیرش شود قابل ترمیم است اما فوت مردم و از هم پاشیده شدن خانواد ها خسارت های غیر قابل جبران است.

کام مردم تلخ شد

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه وام یک میلیونی با سود 12 درصد شوخی تلخ بود، می گوید: اکنون این شائبه به وجود آمده است که با ثبت نام برای این وام عملا یارانه نقدی افراد قطع  می شود، اگر این حقیقت داشته باشد، کام مردم تلخ می شود و خاطره ای فراموش نشدنی در اذهان عمومی ایجاد می شود، زیرا دولت با تمام توان برای حل مشکل مردم پای کار نیامده است و برای حل مشکلات خود راه حل غیرمنصفانه ای را انتخاب کرده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به خبر جعلی سایت ثبت نام وام بیان می کند که امیدوار است این اتفاق و قطع یارانه مردم صحت نداشته باشد چرا که این اتفاق اعتماد بین مردم و دولت را از بین می برد در حالی که مردم از دولت انتظار صداقت و راستگویی دارند. امیدواریم این خبری که در فضای مجازی پخش شده دروغ باشد و دولت هر چه زودترشفاف سازی کند.

دولت یا با مشکلات مردم فاصله دارد یا مشکلات مردم برایش مهم نیست

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه این گفت‌وگو به بهره این وام انتقاد می کند و ادامه می دهد: به دولت پیشنهاد می کنم  بهره و سود وام مذکور را از بین ببرد، به هر خانواده یک میلیون تومان کمک کند، چه اشکالی دارد، این کمک راه دوری نمی رود به دنیا نگاه کنیم از آلمان تا ترکیه  از یوگسلاوی تا روسیه حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله کویت بینید چطور به مردم کمک می کنند.

وی بااشاره به سخنرانی امروز مقام معظم رهبری بیان می کند:  امروز مقام معظم رهبری نشان دادند که تا چه میزان اطلاعات ریزی دارند، اتفاقات مثبت شهرها را بیان کردند، حالا که مردم پای کار آمده است دولت هم باید با همه امکانات خود پای کار بیاید و دولت نباید به فکر فردای خود باشد، فردای هر دولتی با مردمش سنجیده می شود.

این نماینده مجلس تاکید می کند: از فرصت کرونا برای آشتی ملی بزرگ استفاده کنیم تا مردم دولت را باور کنند و بگویند دولت با ما بود و به ما کمک کرد هنوز این احساس در مردم ایجاد نشده است، مردم حرف های دیگری می زنند که خوب نیست،  انگار دولت یا با مشکلات مردم فاصله دارد یا مشکلات مردم برایش مهم نیست.

 حاجی دلیگانی: وام کرونا بلاعوض شود

در حالی که سایر کشورهای دنیا به مردم خود وام های بلاعوض برای گذران زندگی در دوران کرونا می دهد و آنها را تشویق به ماندن در خانه ها می کند، دولت ما پس از اذن رهبری برای برداشت از صندوق توسعه ملی، از پرداخت وام یک میلیون تومان با سود 12 درصد می گوید و این شبهه را در افکار عمومی ایجاد می کند که دولت از وام کرونا برای خود کیسه دوخته است تا به واسطه این وام و سود بازپرداخت  آن  و با ارائه سایتی غلط که باعث شده است بسیاری ناخواسته از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند کسری های خود را جبران کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در بخشی دیگر به خبر فوری می گوید: مردم مطمئن باشند مجلس موضوع را دنبال می کند و با هر کسی که خطا و اشتباه در معرفی سایت  داشته برخورد خواهد کرد.

وی همچنین ادامه می دهد: قصد داشتم درآخرین جلسه صحن علنی تذکر درخصوص سود وام کرونا بدهم اما آقای پزشکیان آنقدر جلسه را با عجله و زودتر از وقت قانونی به پایان رساند که امکان طرح تذکر نبود.

این نماینده مجلس با اشاره به تذکری که هرگز در مجلس مطرح نشد بیان می کند: ما از نرخ سودی که برای وام گذشته شده اند گله مند هستیم، این وام باید قرض الحسنه کامل باشد یا حداکثر کارمزد 4 درصد دریافت کند از این رو موضوع را در مجلس دنبال خواهیم کرد.

حاجی دلیگانی با اشاره به واکنش مردم به وام یک میلیونی با کارمزد 12 درصد، می گوید: مردم تصور می کنند دولت به دنبال کسب درآمد از کنار وام کرونا است، اگر سود 12 درصد گرفته شود این فکر درست است.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح می کند: با توجه به منابع وام مذکور که از صندوق توسعه  ملی و به مبلغ یک میلیارد یورو است، انتظار می رود نفع این وام به طور کامل به جیب مردم برود و این وام یک میلیونی پیش پرداختی یارانه های آینده باشد نه اینکه سودی از مردم گرفته شود.

جعفرزاده ایمن آبادی: مجلس نمی تواند  وام را بلاعوض کند

اما از سوی دیگر جعفرزاده ایمن آبادی از واقعیتی تلخ می گوید و اینکه مجلس نمی تواند سود وام کرونا را صفر کند. این نماینده مجلس توضیح می دهد: در واقع مجلس محل صدور مجوزهاست، اگر دولت بخواهد سود وام را صفر کند باید مجوز آن را از مجلس بگیرد، در حالت کلی مجلس به شورای عالی پول این مجوز را داده است که سودهای بانکی را مشخص کند که آن شورا حداکثر سود را 18 درصد لحاظ کرده است.

وی ادامه می دهد: در واقع دولت در چارچوب قانون عمل کرده است و مجلس نمی تواند از ابزارهای خود برای لغو سود بانکی استفاده کند و تنها می تواند در قالب تذکر، توصیه و اخطار به دولت گوشزد کند که بهتر است وام را بلاعوض کند و اعلام آمادگی کند دولت هر مجوزی برای رفاه عمومی بخواهد صادر می کند.

کمالی پور: قوه قضاییه ورود کند

فارغ از سود بانکی و جبران خسارت مردم در سایت کذایی، موضوع اینجا است که آیا خبر معرفی سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی در یکی از خبرگزاری های کشور حکم انتشار خبر جعلی درباره کرونا را ندارد و آیا نباید قوه قضاییه به این موضوع ورود کند؟ یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس تاکید می کند که اگر خبر معرفی سایت از سوی مسئولان ستاد مبارزه با کرونا یا دولت نباشد قطعا باید قوه قضاییه ورود کند و اگر اشتباه از ناحیه دولت بوده باید این اشتباه با بپذیرد و خسارات مردم جبران شود.

این نماینده جیرفت نیز از سود 12 درصدی وام یک میلیون تومانی انتقاد می کند و ادامه می دهد: دولت باید درباره نحوه پرداخت این وام شفاف سازی کند، قطع یارانه نقدی مردم به واسطه پرداخت این وام و دریافت سود 12 دررصد در واقع هیچ کمکی به مردم نمی کند، چرا که مردم برای گذران زندگی روی یارانه نقدی حساب کرده اند ضمن اینکه نباید این یارانه قطع شود بلکه سود آن نیز باید حذف یا به نحوی دیگر محاسبه شود.

به نظر می رسد مسئولین دولتی از جمله مدیران سازمان برنامه و بودجه با بی توجهی به اعتراضات وانتقادات مردم به فکر حل مشکلات مردم با کمترین هزینه از سوی خود و بیشترین خسارت از سوی مردم هستند باید دید مجلس و قوه قضاییه برای عبور از بحران کرونا دوشا دوش مردم می ایستند یا آنها نیز به دولتی‌ها می پیوندند.

ثبت نام برای وام یک میلیونی کرونا در 24 ساعت گذشته، زلزله‌ای به جان رسانه‌ها انداخته است، خبری کذب که کسی مسئولیت آن را نمی پذیرد اما باید دید آیا مسئولی پیدا می شود خسارت ناشی از این اشتباه را بپردازد؟

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5e8f1a2cbae16_2020-04-09_17-20
21 فروردین 1399 - 17:20

به گزارش خبر فوری، حواشی کرونا قوزبالاقوز برای مردم شده است، از یک طرف کاسبی مردم برای رعایت فاصله اجتماعی کساد شده است از یک سمت دولت با وعده های راست و دروغش هر روز داستان جدیدی برای زندگی روزمره مردم رقم می زند. آخرین حاشیه ای که به واسطه کرونا برای مردم دست و پا شده است، ثبت نام در سایتی برای دریافت وام یک تا دو میلیونی آن هم با سود 12درصد بود که کمتر از 24ساعت مشخص شد این سایت درواقع برای حذف داوطلبانه یارانه نقدی بود نه اعلام برای دریافت وام.

روز گذشته براساس اعلام نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، که گفته بود سرپرستان خانوار مشمول یارانه نقدی می توانند برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی در سایت ثبت نام کنند تا با یارانه اردیبهشت ماه برایشان واریز شود، یکی از خبرگزاری های کشور آدرس این سایت را منتشر کرد و به دنبال آن سایر رسانه ها نسبت به اطلاع رسانی این سایت اقدام کردند که با گذشت چند ساعت و مراجعه مردم به این سایت مشخص شد که در این سایت نه تنها درخواست وام دریافت نمی شود بلکه افراد با ثبت نام در آن عملا اعلام می کنند که داوطلب حذف یارانه نقدی‌شان هستند. به دنبال این خطای اطلاع رسانی و پیگیری رسانه ها  مهدی قمصریان سخنگوی سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد: تاکنون جزئیات این تصمیم و اینکه کدام سایت و چه اطلاعاتی نیاز دارد مشخص نیست و به محض دریافت، اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین حسین میرزایی سخنگوی ستاد معیشت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به فارس گفت: زیرساختها در این زمینه وجود دارد اما هنوز سایتی برای ثبت نام متقاضیان اعلام نشده و در روزهای آینده چگونگی و نحوه ثبت نام و آدرس آن مشخص خواهد شد.

بسیاری از مخاطبان سایت خبر فوری نیز اعتراض خود را از این اشتباه که هزینه آن از جیب مردم پرداخت شد اعلام کردند و بیان داشتند این خطا حکم کلاهبرداری را دارد از این رو با چند نماینده مجلس مسئله را پیگیری کردیم تا راه‌حلی برای عدم قطع یارانه نقدی مردم ارائه شود.

حاجی‌دلیگانی: دولت مراقب باشد دست گل به آب ندهد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبر فوری تاکید کرد که آقای صابری رئیس تازه نفس سازمان هدفمندی یارانه ها باید هر چه زودتر موضوع را بررسی کند تا به هیچ وجه یارانه کسی قطع نشود.

این نماینده مجلس قول داد که این موضوع را در مجلس دنبال می کند تا برخورد متناسبی با هر کسی که دراین موضوع مقصر است انجام شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به دولت توصیه کرد باید با دقت و توجه بیشتری اقدام کند تا اینگونه دست گل به آب ندهد.

جعفرزاده ایمن آبادی: وام یک میلیونی با سود 12 درصد شوخی تلخ بود

از سوی دیگر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به خبر فوری می گوید فلسفه وجودی دولت ها در زمان مشکلات مردم معنا پیدا می کند و تفاوت دولت ها  در حل مشکلات مردم خودنمایی می کند. این نماینده مجلس با تاکید براینکه قوای سه گانه با کارکردهای مختلف باید کارنامه ای برای خود داشته باشند، ادامه می دهد: توقع و انتظار مردم این بود که در دوران بحران، حل مشکلات مردم در اولویت دولت باشد، چرا که اگر دولت دچار مشکلات اقتصادی شود و بدهکاری ها گریبانگیرش شود قابل ترمیم است اما فوت مردم و از هم پاشیده شدن خانواد ها خسارت های غیر قابل جبران است.

کام مردم تلخ شد

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه وام یک میلیونی با سود 12 درصد شوخی تلخ بود، می گوید: اکنون این شائبه به وجود آمده است که با ثبت نام برای این وام عملا یارانه نقدی افراد قطع  می شود، اگر این حقیقت داشته باشد، کام مردم تلخ می شود و خاطره ای فراموش نشدنی در اذهان عمومی ایجاد می شود، زیرا دولت با تمام توان برای حل مشکل مردم پای کار نیامده است و برای حل مشکلات خود راه حل غیرمنصفانه ای را انتخاب کرده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به خبر جعلی سایت ثبت نام وام بیان می کند که امیدوار است این اتفاق و قطع یارانه مردم صحت نداشته باشد چرا که این اتفاق اعتماد بین مردم و دولت را از بین می برد در حالی که مردم از دولت انتظار صداقت و راستگویی دارند. امیدواریم این خبری که در فضای مجازی پخش شده دروغ باشد و دولت هر چه زودترشفاف سازی کند.

دولت یا با مشکلات مردم فاصله دارد یا مشکلات مردم برایش مهم نیست

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه این گفت‌وگو به بهره این وام انتقاد می کند و ادامه می دهد: به دولت پیشنهاد می کنم  بهره و سود وام مذکور را از بین ببرد، به هر خانواده یک میلیون تومان کمک کند، چه اشکالی دارد، این کمک راه دوری نمی رود به دنیا نگاه کنیم از آلمان تا ترکیه  از یوگسلاوی تا روسیه حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله کویت بینید چطور به مردم کمک می کنند.

وی بااشاره به سخنرانی امروز مقام معظم رهبری بیان می کند:  امروز مقام معظم رهبری نشان دادند که تا چه میزان اطلاعات ریزی دارند، اتفاقات مثبت شهرها را بیان کردند، حالا که مردم پای کار آمده است دولت هم باید با همه امکانات خود پای کار بیاید و دولت نباید به فکر فردای خود باشد، فردای هر دولتی با مردمش سنجیده می شود.

این نماینده مجلس تاکید می کند: از فرصت کرونا برای آشتی ملی بزرگ استفاده کنیم تا مردم دولت را باور کنند و بگویند دولت با ما بود و به ما کمک کرد هنوز این احساس در مردم ایجاد نشده است، مردم حرف های دیگری می زنند که خوب نیست،  انگار دولت یا با مشکلات مردم فاصله دارد یا مشکلات مردم برایش مهم نیست.

 حاجی دلیگانی: وام کرونا بلاعوض شود

در حالی که سایر کشورهای دنیا به مردم خود وام های بلاعوض برای گذران زندگی در دوران کرونا می دهد و آنها را تشویق به ماندن در خانه ها می کند، دولت ما پس از اذن رهبری برای برداشت از صندوق توسعه ملی، از پرداخت وام یک میلیون تومان با سود 12 درصد می گوید و این شبهه را در افکار عمومی ایجاد می کند که دولت از وام کرونا برای خود کیسه دوخته است تا به واسطه این وام و سود بازپرداخت  آن  و با ارائه سایتی غلط که باعث شده است بسیاری ناخواسته از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند کسری های خود را جبران کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در بخشی دیگر به خبر فوری می گوید: مردم مطمئن باشند مجلس موضوع را دنبال می کند و با هر کسی که خطا و اشتباه در معرفی سایت  داشته برخورد خواهد کرد.

وی همچنین ادامه می دهد: قصد داشتم درآخرین جلسه صحن علنی تذکر درخصوص سود وام کرونا بدهم اما آقای پزشکیان آنقدر جلسه را با عجله و زودتر از وقت قانونی به پایان رساند که امکان طرح تذکر نبود.

این نماینده مجلس با اشاره به تذکری که هرگز در مجلس مطرح نشد بیان می کند: ما از نرخ سودی که برای وام گذشته شده اند گله مند هستیم، این وام باید قرض الحسنه کامل باشد یا حداکثر کارمزد 4 درصد دریافت کند از این رو موضوع را در مجلس دنبال خواهیم کرد.

حاجی دلیگانی با اشاره به واکنش مردم به وام یک میلیونی با کارمزد 12 درصد، می گوید: مردم تصور می کنند دولت به دنبال کسب درآمد از کنار وام کرونا است، اگر سود 12 درصد گرفته شود این فکر درست است.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح می کند: با توجه به منابع وام مذکور که از صندوق توسعه  ملی و به مبلغ یک میلیارد یورو است، انتظار می رود نفع این وام به طور کامل به جیب مردم برود و این وام یک میلیونی پیش پرداختی یارانه های آینده باشد نه اینکه سودی از مردم گرفته شود.

جعفرزاده ایمن آبادی: مجلس نمی تواند  وام را بلاعوض کند

اما از سوی دیگر جعفرزاده ایمن آبادی از واقعیتی تلخ می گوید و اینکه مجلس نمی تواند سود وام کرونا را صفر کند. این نماینده مجلس توضیح می دهد: در واقع مجلس محل صدور مجوزهاست، اگر دولت بخواهد سود وام را صفر کند باید مجوز آن را از مجلس بگیرد، در حالت کلی مجلس به شورای عالی پول این مجوز را داده است که سودهای بانکی را مشخص کند که آن شورا حداکثر سود را 18 درصد لحاظ کرده است.

وی ادامه می دهد: در واقع دولت در چارچوب قانون عمل کرده است و مجلس نمی تواند از ابزارهای خود برای لغو سود بانکی استفاده کند و تنها می تواند در قالب تذکر، توصیه و اخطار به دولت گوشزد کند که بهتر است وام را بلاعوض کند و اعلام آمادگی کند دولت هر مجوزی برای رفاه عمومی بخواهد صادر می کند.

کمالی پور: قوه قضاییه ورود کند

فارغ از سود بانکی و جبران خسارت مردم در سایت کذایی، موضوع اینجا است که آیا خبر معرفی سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی در یکی از خبرگزاری های کشور حکم انتشار خبر جعلی درباره کرونا را ندارد و آیا نباید قوه قضاییه به این موضوع ورود کند؟ یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس تاکید می کند که اگر خبر معرفی سایت از سوی مسئولان ستاد مبارزه با کرونا یا دولت نباشد قطعا باید قوه قضاییه ورود کند و اگر اشتباه از ناحیه دولت بوده باید این اشتباه با بپذیرد و خسارات مردم جبران شود.

این نماینده جیرفت نیز از سود 12 درصدی وام یک میلیون تومانی انتقاد می کند و ادامه می دهد: دولت باید درباره نحوه پرداخت این وام شفاف سازی کند، قطع یارانه نقدی مردم به واسطه پرداخت این وام و دریافت سود 12 دررصد در واقع هیچ کمکی به مردم نمی کند، چرا که مردم برای گذران زندگی روی یارانه نقدی حساب کرده اند ضمن اینکه نباید این یارانه قطع شود بلکه سود آن نیز باید حذف یا به نحوی دیگر محاسبه شود.

به نظر می رسد مسئولین دولتی از جمله مدیران سازمان برنامه و بودجه با بی توجهی به اعتراضات وانتقادات مردم به فکر حل مشکلات مردم با کمترین هزینه از سوی خود و بیشترین خسارت از سوی مردم هستند باید دید مجلس و قوه قضاییه برای عبور از بحران کرونا دوشا دوش مردم می ایستند یا آنها نیز به دولتی‌ها می پیوندند.

منبع: خبرفوری

3598

نظرات 331
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
محمد رحیمی 0 0 پاسخ 1399/2/1 -11:16

ما چه گناهی کردیم ایرانی شدیم بلا بلا بلا فقط بلا و بدبختی یارانه اسفند و فروردین منم واریز نشده

Alireza 0 0 پاسخ 1399/1/25 -22:34

مگه شک دارین که اومدن به شایعه انداختن که وام میدن تا ملت رو تلکه کنن خدا میدونه چقد یارانه قطع میشه تو این ایام دولت هم که ته جیبش سوراخه دیگه یارانه بی یارانه نیمی از گله راسگ چوپان خورده به راستی وطمع کرده برانیمه دیگه گله ملت خوش خیال وام ۱۲ درصد کرونایی اییییییی

محمد علاء 1 0 پاسخ 1399/1/24 -13:47

همه چی و به بازی گرفتید،حداقل روحیه مردم و از این خرابتر نکنید

نعمت الاه کمر 1 0 پاسخ 1399/1/23 -16:09

واقعا که سیاستمدارهای ما گندشو دراوردن منم چندروزپیش توهمین سایت که بعدش اعلام کردن جعلی هستش ثبت نام کردم.ای ملت اگرسایت جعلی بود چرا که سیستم تامراحل اخر ثبت نام روانجام داد این حقه وکلک خودشونه میخوان یارانه بدبختهایی مثل ماروقطع کنن خداباعث وبانی این پدرسوخته بازیها رولعنت کنه انشاالاه که تمامی این مسولین یه روزی مثل طعم نداری رو بچشن بحق همین روزهای عزیز خودشونو وخانوادهاشون همه کرونا بگیرن وبه درگ واصل بشن. الهی امین

محمد صابری 0 0 پاسخ 1399/1/23 -14:01

سلام خدمت تمام مسولان دلسوز ایران زمین ومردم مهربان واز جان گذشته اش منم ۲روز پیش این اشتباه سایت ثبت نام وام یک میلیونی را کرده ام واشتباه انصراف واهدارازده ام واقعا از بعضی انسانهای ادم نما نفرت صدرصدی دارند ملت شهید پرور ما چرا دربین این همه مشکل به مشکلات این مردم بدبخت میافزایید خدا گریبان تو که به مردم دراین شرایط ظلم میکنی ظلمی صد برابر برایت میکند مطمئن باش باتشکر از انان که دلسوز وهمراه مردم مهربان وهمیشه درصحنه ودوستار ولایت فقیه هستند

سید 3 0 پاسخ 1399/1/23 -11:13

سلام چرا ورود نمیکنید واز یک مسئول نمیپرسید که بیاید و پاسخ قاطع بدهد باور بفرمایید با چند دقیقه صحبت در تلویزیون این استرس از مردم دور می شود لطفا پیگیری کنید سپاس

سید 1399/1/26 -22:31

خبر فوری چرا ورود نمی کنی چرا چرا چرا

بی طرف 2 0 پاسخ 1399/1/23 -08:10

بدرستی که باطل نابود شدنی ست.

پوریا طاهری 1 0 پاسخ 1399/1/23 -06:41

حقوق بگیران به جای خود،من که درامدم از کسب و کار خودمه الان هم که هزارماشاالله درامدی نیست .انگار شوخی دارند با مردم.انقدر اذیت نکنید مردم روخواهشن.ما که ته چاه هستیم دیگه سنگ نندازید.مردم بدبخت همه جوره پشت دولتشان بودند.جواب اعتماد اینه واقعا؟؟؟؟

مهرزاد خلیلی 1 0 پاسخ 1399/1/23 -01:06

سلام: من هم به اشتباه در سایت refahi.ir اطلاعات لازمی که خواسته بودند را وارد کردم .لطفا" یارانه کسی را حذف نکنید.ممنون.

اسماعیل آقایی نصرت آباد 3 0 پاسخ 1399/1/22 -21:23

با سلام دولت محترم من تو سایت اینترنت برای 1میلیون تومان ثبت نام کردام بعدا فهمیدم این سایت معتبر نیست از دولت محترم خواهشمندم هرچه سریعتربرای یارانه مردم اقدام نمایید

مصطفی 3 0 پاسخ 1399/1/22 -21:21

بیشتر مردم تو دام این سایت کلاه برداری افتادن لطفا بررسی کنید

سعید 2 0 پاسخ 1399/1/22 -20:40

یه سوال داشتم.قانون کار توکشور ماینی چه?چرا فقط اسمش هست ولی اجرا نمیشه?مگه دارن صدقه میدن به من کارگر۳۰۰زیاد کردن پایه رو. واقعا خودشون میتونن با ماهی دومیلیون جای من وخانواده ام زندگی کنن?پس وجدان ها کجارفته

سادات 3 0 پاسخ 1399/1/22 -20:19

بی قانونی بیداد میکنه

علی 1 2 پاسخ 1399/1/22 -20:15

حالا که همه خبر ها. زیر نویس شبکه خبر.بقیه سایتها. همه دارن میگن .یارانه تون قطع نمیشه.بازهم نگرانید.# حالا اگه بهتون میدادن میگفتید دست خبر فوری درد نکنه؟ که گفت.#خودتون اشتباه کردید.باید دقت میکردید.حالا هم که به خیر گذشت خدا رو شکر.بعد از این حواستون جمع باشه .ما که شانس نداریم.تواین هیرو بیری و بیکاری.این همه لطف مسئولییییییییییییییییییین.و افزایش حقوق بیست و یه درصدی ووووووووووووو .......اوه

مجتبی ک 1399/1/23 -02:05

خدای تو از کدوم ور داری درو میکنی .خودت فهمیدی چی گفتی

سید 1399/1/23 -11:15

سلام به نطر بنده می شود با یک صحبت کوتاه از یک مسئول در تلویزیون این استرس بصورت کامل رفع شود ممنون

روح الله دالوند 2 0 پاسخ 1399/1/22 -19:39

تو ایران هر کسی هر اشتباهی مرتکب بشه طبق قانون حکم میدن و برخورد میشه ولی متاسفانه چیزایی ک مربوط به کارگران هستن زیر مستقیم دولت و غیر قانونی حقوق میشه

جلال بهرامی 3 0 پاسخ 1399/1/22 -18:35

سلام علیکم بیشتر از این با مردم بازی نکنید یه کم فکر بکنید بعد کاری انجام بدهید

مجتبی ک 7 0 پاسخ 1399/1/22 -18:20

کانال خبر فوری این خبرو خود شما اعلام کردید الان که مردمو بدبخت کردید خبرتون رو انکار میکنید .ما به اعتبار کانال شما وارد سایت شدیم وثبت نام کردیم .الانم ما که دستمون به جای بند نیست خودتون باید پیگیرش باشید تا یارانه کسی قطع نشه .خودمن که اصلا راضی نیستم یارانه ای که خودم خیلی بهش نیاز دارم اهدا بشه .واقعا وقتی فکر میکنی داری برای چی این همه التماس میکنی اونم در این شرایط میخوای سر بکوبی به یه جای ..

محمد بابایی 3 0 پاسخ 1399/1/22 -15:57

کلاهبرداری جدید دولت

سهراب شمس 5 0 پاسخ 1399/1/22 -15:36

سلام منم تو دام این سایت افتادم لطفا رسیدگی کنید

اکبر 2 0 پاسخ 1399/1/22 -11:55

سلام من هم به اشتباه توسايت ثبت نام کردم بخدا من به بارانم خیلی نیاز دارم واسه خواهرم هم ثبت نام کردم من کارگر م کمکم کنيد

امیرزارع نژاد 1 0 پاسخ 1399/1/22 -11:54

باسلام منم دیدم سایت رسمی هستش ثبت نام کردم بعدش فهمیدم انصراف ازرایانه هستش به هرحال اگه کسی اشتباه کرده سایت رومعرفی کرده پیگیری کنه اشتباه قابل جبرانه نیازی به شکایت نیست ممنون

مرضیه از مشهد 1 0 پاسخ 1399/1/22 -11:42

ننگ به دولت روحانی وهر کس که دائم برای بدبختی مردم دسیسه درست میکنند وننگ به این مردم که مثل گوسفند عمل میکنند دولت خودشو به نفهمی زده وفقط میخواد به هر بهانه ایی جیب مردم رو خالی تر کنه که بتونه بدون زحمت جیب ووکمبوداشو جبران کنه آقای روحانی کجای کاری اصلن تو مسلمانی تو انسانی که فقط به فکر خودتی اگر ظالم خودتی که دست مریضا واگر کس دیگری هست اگر مسلمانی دستسو رو کن حتی اگر به قیمت برکناری وجانت باشه مگر تو مسلمان نیستی تو کمتر از قاسم سلیمانی هستی نزار به زیر دستات ظلم بشه واگر ظالم خودتی نکن که خدا از جایی که انتظارشو نداری بهت پس میده گاندی باش نه پهلوی

ناشناس 1399/1/22 -20:29

خداوند عقل داده.به همه .زیاد هم داده چون هیچ کی نمیگه عقل من کمه.خودمون اشتباه میکنیم.چرا تقصیر رو گردن یکی دیگه میندازیم.میگیداینا دارن با مردم بازی میکنن!!!!ماچرا بازی میخوریم.

نسرین 1 0 پاسخ 1399/1/22 -11:31

سلام و خسته نباشی من هم برای خواهرم اومدم وام ثبت نام کنم دیدم فردا یارانش قطع شده است واقعا دولت حجت رو به مردم تمام کرده و جز خالی کردن جیب مردم کار دیگه ای نمیکنند امیدوارم اشتباه کرده باشم

محمدزندی 2 0 پاسخ 1399/1/22 -11:05

ما بهاشتباه انصراف دادیم خدا را خوش نمیاد ماهمین یارانه رو داشتیم

Google omidi 0 0 پاسخ 1399/1/22 -10:17

سلام مان ام اشتب کردم ما کار گریم به رسیدگی کنی

شاپوررشیدیان 2 0 پاسخ 1399/1/22 -09:45

ازدولت روحانی کثیف تر وجود نداشته منم اهدا زدم گول خوردم خدا نابودتان کنه روز روشن دزدی از مردم

بی نام 1399/1/22 -14:16

به نظرمن این مردم حقشونه یارانشون هم قطع بشه ملت اینقدرمفلوک شدن تاهرچه بگن مث ل مور وملخ سرازیر میشن تناب مجانی بهشون بدن برای دار زدن خودشون سرنوبت خون همو میرزن پس حقتونه حقتونه حقتونه آخرخجالت نمی کشید به خاطرچی الان هی واگزارکنیدبه خدا وامام وپیروپیغمبرببینم چی عایدتون میشه

علی کریمیان 1 0 پاسخ 1399/1/22 -09:42

سلام من هم متاسفانه در دام این سایت افتادم و اشتباه یارانه را اهدا کردم به جای اینکه دردی از دل ما برداشته شود درد هم اضافه میشود من یک راننده تاکسی هستم وپنج نفریم با این اوضاع الان باید چی کار کنم راهنمایی کنید

مجتبی شاهمرادی 2 0 پاسخ 1399/1/22 -08:59

سلام من اشتباهی انصراف از یارانه رو زدم من به این پول نیاز دارم این چند وقته کم استرس کرونا رو کشیدیم کم استرس بیکاری بی پولی حالا نوبت قطع یارانه دوشب از ناراحتی خوابم نمیبره تورو خدا زودتر پیگیری کنید

داریوش شمس 2 0 پاسخ 1399/1/22 -08:03

آدم یاد داروغه تو کارتون رابین هود می افته،،،صحنه ای که داروغه میخواست به گدا سکه بده

محسن مشتعل 0 0 پاسخ 1399/1/22 -07:49

مستاجر هستم ایثارگر بدون حقوق ثابت به خاطر .کرونا بیکار شدم اشتباهی گزینه اهدا را زدم به امید یک تومان وام حالا نگران هستم

فیضی پور 1 0 پاسخ 1399/1/22 -07:39

خجالت نمیکشید شرم نمیکنید عوض اینکه تو این گرونی وبدبختی دستمونو بگیرید پامونو میکشید حلمون میدیدته چاه .این دولت و همه ی مسئولای ناکارامدشو میسپارم دست خدای مهربان که یه روزی آه و نالتونو در بیاره انشاالله.

هادی 5 1 پاسخ 1399/1/22 -07:12

دولت سرمایه داران ازابتدا همواره مترصد آن بوده، یارانه راکه یادگار احمدی نژاد عزیز است ودرزمان ایشان بخش قابل توجهی ازدرآمد خانوارراتشکیل میداد واکنون به تدبیر آقای روحانی!ازارزش افتاده به هرحیلتی شده حذف نماید وازهرروشی برای این کاراستفاده کرد ازنظر سنجی ابتدایی گرفته که۹۷٪ مردم بامخالفتشان باحذف یارانه پاسخ دندان شکنی به شیخ حسن دادندتا امروز که باحیله قصد سلب این حق ناچیزشده مردم رادارند.جای بسی تاسف است مردم چه میخواستند وچه شد!!!

شهربانو امرایی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -06:43

با سلام متاسفانه با اعتماد به درج خبر از رسانه های معتبر، من هم مثل خیلی از هموطنان هم خودم و هم مادرم (فاطمه صارمی) را در سایت رفاهی جهت اخذ وام یک میلیونی ثبت نام کردم که متوجه شدم اشتباهی رخ داده و در قسمت اهدا ثبت شده لذا خواهشمندم رسیدگی کنید. متشکرم

سرباز امام زمان 2 0 پاسخ 1399/1/22 -05:00

مملکت سیاست مدار میخواهد دلسوز مردم.نه تشنه جاه و مقام.لعنت خدا بر شما و نسلی که با خون مردم در کشورهای بیگانه پروار کردید.چرا هیچ وقت نظر منو ثبت نمیکنید.

Hami 1 0 پاسخ 1399/1/22 -03:20

خوب شیطون بلاها یارانه هاتونم قطع کردیم. فقط یه چند تا سیل و زلزله و بیماری واگیر دار دیگه نیاز داریم تا ریشه هاتون رو هم کامل بزنیم. (بخشی از سخنان مسوولان)

رمضان کیانوش 2 0 پاسخ 1399/1/22 -02:30

سلام من از این سایت و این دروغ زشت دولت و کلاهبرداری و بازی گرفتن عواطف مردم شکایت دارم.

Shahroz sadeghi 1 0 پاسخ 1399/1/22 -02:30

نمی‌دونم چه گناهی کردیم ما ملت ایران که تو این مملکت دنیا اومدیم همش برجک نداشتمونو میزنن،،این نانجیبا حیا رو خوردن ابرو رو قی کردن آخه یکی نیست بگه این چندرغاز که چندین برابرشو رو فیش ابو برق وغیره میگیرید دیگه چه مرگتونه انشاالله کرونا بگیرید بمیرید راحت شیم

اخترشناس 0 0 پاسخ 1399/1/22 -01:52

سلام بنده هم بابت وام یک میلیون تومانی در این سایت ثبت نام کردم و به اشتباه گرینه اهدا یارانه را انتخاب کردم لطفا پیگیری بفرمایید و اطلاع رسانی کنید تا از این نگرانی خلاص شویم.با تشکر

ناصرصفری 1 0 پاسخ 1399/1/22 -01:22

واقعا برای این مملکت و این طرز جیب بری افسوس میخورم. همه جور دزدی دیده بودیم الا این یکی

نما 1 0 پاسخ 1399/1/22 -01:01

دولت کذاب روحانی به هر دری میزنه یارانه مردم رو قطع کنه

حسینی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:54

نه تنها سر من کلاه رفت چند نفر با تلفن مشخصاتشون گرفتم ثبت کردم سر اونا هم کلاه رفت متاسفم با کارهای دولت مردان .واقعامتاسفم

علی دشتی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:39

با سلام منم به خاطر این وام کوفتی ثبت نام را انجام دادم حالا متوجه شدم که سرم کلاه گذاشتن، به خدا این کار درست نیست از سادگی مردم سو استفاده کردن . اتفاقآ هر کس این ثبت نام را انجام داده همه مثل من از قشر ضعیف و نیازمند بودن از قوه قضایه خواهش میکنم نزاره یارانه ما رو قطع کنن ما با این یارانه زندگی میکنیم

حیدر 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:38

سلام من یک کشاورزم درامد پارسال هنوز رودستمون مونده فقط همین یارانه اب باریکه ی زندگیم بود پدرومادر پیر ومریض دارم بااین کرونام کسی ماروبه کارنمیبره لطفا مسولین رسیدگی کنن از بیسوادی ماسواستفاده نکنن .اگه یارانه قط بشه شرمنده خانواده میشم .

ایرانی بدبدخت 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:30

دسمریزاد به دولت تدبیر و امید فقط علنی سر مردم کلاه نزاشتی

علی امامدادی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:29

من از روز اول میدونستم کلاهبرداری چون این نیزی به ثبت‌نام نام نداره

حمید 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:29

سلام من اشتباه زدم تورا خدا رسیدگی کنید

مهری مقصودی 1 0 پاسخ 1399/1/22 -00:26

اقا منم مشخصات شوهرم علی ازادی فرستادم چند ساعت بعداز اعلام سایت بخاطر یک ملیون واقعا پول نان نداریم بیکاری فشار سخت زندگی کم بود این بازی چی بود بخدا زیر خط فقریم بجای کمک نقشه میکشید پول نان خشکمون ببرید ما فقط نفس میکشیم زندگی نمیکنیم پناه میبرم بخدا

بهمن سمندر 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:26

سلام منم فریب خوردم ثبت کردم امروز ۵۰تومن از یارانم کم شده ایا بخاطراین هست.؟

معصومه محمدپور شهرابی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:26

منم ب اشتباه تو سایت رفتم آیا یارانه من قطع میشه

محمد 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:18

منم اشتباهی اهدا را زدم لطفا پیگیری کنید برگرده برامون

علی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:13

سلام.یه خبر خوش .توسایت ایسنا نوشته نگران نباشید .اونایی که اشتباه کردن نگران نباشند.یارانه شون قطع نمیشه.

سعید طرفی 0 0 پاسخ 1399/1/22 -00:10

با سلام. بنده هم فریب خوردم و گزینه اهداء یارانه را سهوٱ انتخاب کردم. این چه بازی کثیفی است که نوبخت راه انداخته است. چرا مردم را فریب می دهید؟

فاضل محمدی 1 0 پاسخ 1399/1/22 -00:03

سلام‌منم وارد سایت شدم مشخصات دادم موقعه تکمیل درخواست و تایید که شد بعد نوشته ای اومد که شما با اهدا یارانه خود موافقت کردید.درصورتی که اصلا ورود به سایت برا ثبت نام وام ۱میلیون تومنی بود.اینم یه نوع کلاهبرداری جدیده.مگه میشه سایت رفاه رو بدن وارد بشی هک کنن.بعد دولت تکذیب کنه.چطورفعالیت میکنن که دولت خبرنداره

داوری 0 1 پاسخ 1399/1/22 -00:03

سلام منم به هوای وام رفتم و الان فهمیدم که یارانه من بیچاره اهدا شده آخه من تو این شرایط مالی خیلی بد چیکار کنم خوشحال بودیم که وام میگیریم تازه با ۱۲ درصد اون که نشد هیچی دیگه یاران هم نداریم.

عباس 2 0 پاسخ 1399/1/21 -23:59

سر منم کلاه رفت

محمودشریفی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -23:58

متاسفم الان متوجه شدم که ثبت نامم اشتباه بوده وامی درکارنبوده ازشمامیخواهم که پیگیری نمودهومانع ازقطع یارانهماشوید

رضاجمشیدعینی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -23:53

من ویکی دیگرازهمکاران بازنشسته بخاطرمشکلات فراوان فوری برای وام یک میلیونی ثبت نام کردیم بچه من معلول وتحت پوشش بهزیستی هست به همه جانوشتم خواهش میکنم رسیدگی کنید

منیره السادات اقاسیدحیدر 1 0 پاسخ 1399/1/21 -23:52

باسلام من هم ب اشتباه هم اینکارو برای خودم و هم شوهر خواهرم کردم واقعا خیلی کار کثیفی بوده لطفا مسئولین پیگیری کنند

فرزانه سقنقور کد ملی1755576242 2 0 پاسخ 1399/1/21 -23:47

سلام پسر م دیروزمدارکم ازم گرفت برا وام یه ملییونی ثبت نام کرد کرد که موتوجه اهدای یارانه ندید ما امروز تازه موتوجه شدم من خودم کار می کنم با پسر م تنها زندگی می کنم کرایه نشینم پرستار یه خانم مریضم حقوقم کمه خرجم به دخلم نمی رسه این یارانه کمک خرجم اگه یارانه قط بشه نمی دونم باید چکار کنم صاحب خونه شاید بندازم بیرون تو رو خدا یارانه منو قطع نکنید من وام نخواستم فقط یارانه منو قط نکنید

محمدپرورش مریان 2 0 پاسخ 1399/1/21 -23:47

سلام بنده هم بابت وام یک میلیون تومانی در این سایت ثبت نام کردم و به اشتباه گرینه اهدا یارانه را انتخاب کردم لطفا پیگیری بفرمایید و اطلاع رسانی کنید تا از این نگرانی خلاص شویم.با تشکر .اجرکم عندالله.

سبزواری 7 0 پاسخ 1399/1/21 -23:47

سلام وام تو سرتان بخوره کشورهای دیگر رو ببینید با این وضع چطور بداد ملتشان میرسندمسئولین ماهم بفکر جیب پر کردن خودشانند

لیلا سماوی اصفهانی 4 1 پاسخ 1399/1/21 -23:45

این یه کلاه بردار کثیف بود ما بخاطر نیاز و اعتماد به سایت رفاه وارد شدیم و فرم رو پر کردیم و فک کردیم اهدا یعنی یک میلیون پولی که میخوان پرداخت کنن این یک بازی کثیف بود و مسولین باید پاسخ گو باشن تو این شرایط حق ملت اونم قشر ضعیف جامعه این نیست دیگه هیچ اعتمادی وجود نداره

نعمت اله 4 0 پاسخ 1399/1/21 -23:39

واقعازشته جای اینکه کمک بشه فقط دارن اشتباعی اطللاع رسانی میکنن منم اشتباهی واردشدم مشخصات زدم خواهشاپیگیرباشید

محمدرضا صالحی به شناره ملی ۶۶۳۹۴۲۹۸۱۰ 6 0 پاسخ 1399/1/21 -23:27

سلام من دیشب برام یکی از همسایها که برای خودش زده بود منو دید بهم گفت منم از اهدای یارانه خبر نداشتم دادم برام زد من جانباز ۱۵ درصد هستم از گوش موج انفجار گرفتم وکارگر هستم کرایه نشینم خرجم به دخلم نمی خوره همین یارانه یه کمکی به من هست اگه احتیاج نداشتم که بری وام ثبت نام نمی کردم اصلا وام نخواستم یارانه منو لطفا قطع نکنید

مجید شاهسوند 4 0 پاسخ 1399/1/21 -23:25

با سلام منم به خیال وام ثبت نام کردم اگه موضوع این وام نباشه واقعا کار کثیف کردن

سودا 5 0 پاسخ 1399/1/21 -23:24

منم مثل خیلی از مردم گول خوردم و گزینه اهدا رو زدم ، باور کردنی نیست که تو این شرایط مردم رو با این بازی‌ها فریب میدن و به ریش این مردم بدبخت میخندن ،این کلاهبرداری دولتی است خدااااااااااااا به داد این مردم برس

علامرصاعباسی نمیدانمچرابه مردم دروع میگیدومردم فریب شدید.دنیادارمکافات هسته بترسید ازروزیکه خداوندمتعال بیخ قرناتتون رابگیردوهرچی عوام فریبی وحق الناس کردید وخوردیدازحلقومتون بیرون بکشد.الهی امین. 5 0 پاسخ 1399/1/21 -23:24

من نطرم راثبت کردم.وانشاالله که خدامکافاتتون بکند.ادمهای عوام فریب

عطار 2 0 پاسخ 1399/1/21 -23:22

سلام من هم به اشتباه وارداین سایت شدم وگزینه هدایایارانه زدم من هم درآمدی ندارم وباهمین یارانه یک گوشه ازمشکلات زندگی مان راجمع می کنیم ازشما مسعولان می خواهم کاری بکنید

بهاره مسعودی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -23:15

من هم برای خودم هم مادرم تو سایت رفاهی ثبت نام کردم که متوجه شدم این سایت یارانه رو قطع میکنه واقعا امیدوارم که یه فکری به حال این موضوع بشه

ارغوان 4 0 پاسخ 1399/1/21 -23:14

واقعا متاسفم برای این دولت دروغگو که تمام کارهایش بانیرنگ دروغگویی پبش میره اسم خودتونه گذاشتینه مسلمان

محمد 3 0 پاسخ 1399/1/21 -22:58

باسلام اینا از ما چیزی نگیرن وام پیشکش

محمود منگلی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:43

اگر سایت اشتباه بوده پس منم مشخصات وارد کردم، خوب برای مردم راستگویی و صداقت دارند، فقط دنبال خالی کردن جیب مردم هستند، این است عدالت علی که حرف از آن میزنند

نظری 2 0 پاسخ 1399/1/21 -22:38

نظری.شماره.ملی۳۶۲۰۶۳۷۶۸۷برای.وام یارانه.ثبت.نام.کردم.سوادندارم.اشتباها.اهدای.یارانه.زدم من بیمارم.توان.کارکردن.ندارم.۹فرزندهم.دارم با همین.یارانه.زندگیم.میگذرانم.این سایت واقعا.برمردم.مشکل.سازاست

محمدرضا 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:37

برای وام یک تومانی وارد سایت سدم که متاسفانه پس از وارد کردن مشخصات متوجه شدم گزینه اهدا یارانه هست خیلی ها این اشتباه رو کردن یه فکری بکنید و این ارسال مشخصات ۴۸ ساعت پیش رو نادیده بگیرید و تو این اوضاع این چندرغاز رو قطع نکنید

وحید لیریای 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:31

سلام والله منم چون نیاز دارم ثبت نام کردم توردخدا کاری کنید یارانه ام قطع نشه یک ملیونو نخواستیم

جبالبارزی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:31

سلام منم دیشب ثبت نام کردم متاسفانه.اخه اگه نیاز نداشتیم که نمیومدم بخاطر یک میلیون سود آنچنانی رو بپذیریم ک حالا یارانه هم قطع بشه چرا این دولت اینجوری شده

میثم حیدری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:31

سلام . من هم امروز متاسفانه وارد سایت شدم برا دریافت وام ولی اهدا یارانه رو زدم . تو رو خدا مسئولین به دادمون برسید یارانمون رو قطع نکنن. من بیکارم و یه بچه کوچیک دارم . چکار کنم با این وضعیت کرونایی.

مسعود فارسی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:30

ما خیلی محتاجیم به این یارانه این یعنی چی خدایی وقتی ی خبر درست نیس چرا اطلاع رسانی میکنید لطفا کاری کنید یارانه ما قطع نشه منم رفتم تو سایت و حذف کردم

علي 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:24

من هم اشتباها گزينه اهدا يارانه را زدم براي جلوگيري از قطع يارانه چه کنم؟ واقعا اگه اين کارو در کشور ديگري ميکردن ابروشو صداسيما نميبرد؟

حامد 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:16

خداوکیلی خنده داره عده ای هستن پول نان ندارن شما دارین مردم رو اعدام می کنین این میشه خیانت به مردم از دولت می خوام به خانواده های ضعیف یک ملیون پول بدن به خانواده های متوسط پانصد تومن بلاعوض بدن نه بیان سود 12 درصد بگیرن بخدا مردم مجبورن این یک تومن رو بگیرن بعد پشیمون بشن عده ای هستن با پول یارانه برنامه ریزی زندگی دارن بخدا ولی مجبورن الان چون گرفتارن چطور تو خونه بمونن خرج زندگیشون رو بدن وقتی شرمنده خونواده شون هستن

امیر 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:16

سلام من هم مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم متاسفانه من هم وارد سایت شدم و گزینه اهدای یارانه را زدم خواهشمندیم دولت رسیدگی بکنه

هادی‌جهانیان 0 1 پاسخ 1399/1/21 -22:14

منم‌یه‌غلطی‌کردم‌توسایت‌رفتم‌توروخداپیگیری‌کنیدیارانه‌ماقطع‌نشه‌بادوتابچه‌مستاجربیچاره‌میشیم‌خواهش‌میکنم‌پیگیری‌کنید

مجید ابراهیمی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:11

من هم متاسفانه توی این همه بدبختی کرونایی به اشتباه در سایت انصراف زدم خواهشا پیگیری کنید قطع نگردد من هم محتاج هستم

فتحی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:09

سلام جناب نوبخت این دیگه چه کاریه مردم باز دلشون به همین چندغاز خوش بود ، اینم با این کلک ازشون بگیرید واقعا زشته واسه این دولت ،لطفا پیگیری کنید

مسعود 1 0 پاسخ 1399/1/21 -22:08

مملکت دزد بازار شده. من هم تو این دام انصراف یارانه افتادم

M.r 1 1 پاسخ 1399/1/21 -22:08

سلام.کسانی که گزینه اهدا یارانه رو زدن،مطمئن باشید که یارانه قطع نمیشه،چون این کارچندمرحله ایه،مگراینکه گزینه انصراف زده باشید.

علیرضا خسروی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:05

سلام من هم ثبت نام کردم برای وام ، بعد که فهمیدم زده بود برای انصراف یارانه، از شما تقاضا میکنم بررسی کنید و این اشتباه رو اصلاح کنید

سیفی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:04

واقعا متاسفم با این کلاه برداری یعنی چی شما رسما اعلام کردید تو تلویزیون و خبرگذاری ها سایت اعلام کردید ما هم فکر کردیم برای اهدا وام یارانه هستش رفتیم ثبت نام کردیم شما رو خدا پیگیر بشید

ح 0 0 پاسخ 1399/1/21 -22:00

خاک برسرتون با این مدیریت کردنتون؛ با این سایت جعلیتون؛ چه مسخره بازیه آخه ملتو بازی میدید؛ به هر ترفندی متوسل میشید واسه حذف چندرغاز یارانمون؛ یارانه خودمونو با سود ۱۲ درصد به خودمون بعنوان لطف درحقمون میدید؛

معراج اسدی 1399/1/21 -22:26

باسمه تعالی من هم عجله کردم گزینه اهدا را زدم الان مطلبی خواندم که سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفته این افراد یارانشان قطع نمی شود توکل به خدا

لک 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:59

من به روحانی ونوبخت که برای مردم مثل ویروس پولی اند اعتماد ندارم تا همسایه ام نگیره باور ندارم که ثبت نام کنم

سیده شرف القمرهاشمی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:58

من هم به اشتباه گول خوردم ومشخصاتم رو نوشتم وگزینه اهدایارانه روپرکردم کجاباید پیگیری کنم من نیازبه این یارانه دارم لطفا بررسی کنین

اسماعیل 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:57

سلام من هم اشتباه گزینه اهدا یارانه را پر کردم حالا با این درآمد کم وبا این هزینه درمانی چیکار کنم آخه جز بیماران خاص هستم توان کار کردن هم ندارم شمارو به اهلبیت قسم یارانه مارو پیگیری کنید هر چی سنگه زیر پای لنگه به داد مردم برسید تواین شرایط سخت بامردم باشید .شمارو به اهلبیت واگذار میکنم

کاوه شهبازی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:57

با سلام وقتی خودمون به خودمون رحم نمی‌کنیم چطوری خدا بهمون رحم کنه از قدیم گفتن از نخورده بگیر بده به خورده خخخخ فقط دوست دارم اونایی که در راسهستن یک روز بیان جای خود را با ما عوص کنن کرونا یادش میره فقط فکر این از گشنگی نمیره

محمد 0 1 پاسخ 1399/1/21 -21:56

من واقعا برام سواله چه سرعت هملی دارند فک کنم ۲ روز پیش این اشتباه رو براساس اخبار غلطتشون کردم یارانه فروردین رو برام نریختن و قطع کردن واقعا موندم چیکار کنم

فرحی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:54

امیدوارم هرچه زودتر دولت مورد را اصلاح کند وتمام کسانی که این چند روزه در سایت ثبت نام کردن پاک کند و کمافی سابق یارانه برقرار شود.بعید میدانم دولت مردان قصد قطع یاران قشر ضعیف را به این شکل داشته باشند.

محمدرضا 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:47

بابا اینا هم مردمو مسخره کردن یک میلیون میخوان بدن با ۱۲ درصد سود پس بگیرن مردم بقران نگیرن سنگین تره

زهرا ذاکری فر 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:45

من وارد سایت شدم به اشتباه مارو گول زدید. من با دو بچه چه کنم ندارم توروخدا همون یارانه رو از ما نگیرید

احمدی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:45

منم اشتباهی اهدا رو زدم خدا کنه قطع نشه با این پول داریم زندگی میکنیم

محمدرضاپارياب 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:42

من هم توسايت رفاهي ميخواستم ثبت نام كنم براي دريافت وام ولي متاسفانه انگار اهداي يارانه برامون ثبت شد

محمد تاجیک 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:42

من که بیکار بودم سر منم کلاه گذاشتند خدا ازشون نمی‌گذره اینا دزد هستند

افشین علیمردانی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:40

خاهش میکنم پیگیری کنید منم به اشتباه وارد شدم

غلامرضا احمدپور 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:40

واقعا من اشتباهی بجای وام که بدجور نیاز دارم دوماه اجازه خانه ام مونده کلی بدهی بالا اوردم ثبت نام کنم اشتباهی توسایت ثبت نام کردم که اهدا یارانه بوده واقعا استرس دارم لطفا پیکری کنین تواین وضع بحرانی ممنون

حسین شکرالهی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:39

سلام من اعتراض مو باید به کی بگم من یارانمو میخوام توراخدااینکارابامانکنین از حماقت خودم دارم دق میکنم نه خونه نه ماشین هیچی ندارم یارانمون دولت میخواد ازم بگیره من خودم عوض بهزیستی هستم تاحالا هیچ کمکی به من نشده

اسماعیل 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:38

سلام من هم اشتباه گزینه اهدا یارانه رو زدم دولت باید جوابگو باشد در این موقعیت باری از دوش مردم بردارد نه باری اضافه کند

عباس مسیح پور 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:37

من هم گول دولت رو خوردم و در سایت اعلام شده روی اهدای یارانه کلیک کردم، ،، تو این اوضاع و احوال اگر یارانه ما واریز نشه بیچاره ام چون کارگرم با پنچ سرعائله

محمد رضا 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:36

اقا برا چی این سایت و معرفی کردین ک بریم توش و ناخاسته پر کنیم ‌‌ شما جیب ملت و نزنید .. هیچی ازتون نمیخاییم . من اشتباهی پر کردمممم لطفا پیگیری کنیذدددذدد .

محمود 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:35

یک درصد هم شک نکنید که نوبخت میدونست این اتفاق میفته.وقتی گفت برین سایت معلومه که مردم میرن توی همین سایت دیگه براساس گذشته و عملکرددولت میگم که اینا اولین چیزی که بذهنشون میرسه اینه چه دروغ و حقه ای سوار کنیم.اصلا و ابدا به کارو زحمت بیشتر فکر نمیکنن

صداقت 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:34

آقای نوبخت بودند که گفتند برای وام یک میلیون تومانی ثبت نام کنند،،اگر این کلاهبرداری ودروغ بزرگ در کشوردیگری رخ می داد،صداوسیمای ما تا یک ماه،بااب وتاب،انرا بیان وبزرگ می نمود حالا چرا صدا وسیما سکوت اختیار کرده،،واقعأ متاسفم برای این مردم شریف،،که گیر دولتی دروغگو وخیانت کار افتاده اند

پروانه 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:31

با سلام این دولت یارانه منو سرقت کرد اشتباهی اهدایی رو زدم الان باید چکار کنم

حافظ 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:29

من هم به اشتباه مشخصات رو ثبت کردم وگزینه اهدا یارانه رو پر کردم کجا میشه پیگیری کرد .بابا چقدر دارین مردم رو بازی میدین خدا ازتون نگذره.

شهروند 4 0 پاسخ 1399/1/21 -21:23

باسلام: بنده هم امروز به دام کلاهبرداری این مسءولان عزیز کشور افتادم و وارد سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کردم بنده یک کارگر ساده بیشتر نیستم و جزیئ از مایحتاج زندگیم را از همین یارانه تامین میکنم . جناب اقای روحانی :شما یی که از صبح تاشب برای مردم غیور این کشور دروغ بافی میکنید این مردم بودند که شما الان به تاج وتخت رسیدید بنده سهم خودم این وام یک میلیون تومانی را به شما بخشدم نوش جانتون این یارانه چندر غاز مارا وصل کن الااقل چندروز آخر ماه را شرمنده خانوادام نشوم

امنه باقى 3 0 پاسخ 1399/1/21 -21:22

من سرپرست خانواده هستم متاسفانه درامد ندارم ادرس سايت توسط دوستان با اشاره به اينكه مربوط به وام يك ميليونى است ثبت نام كردم و گزينه ى اهدا را زدم بعداز ثبت نام متوجه شدم ادرس سايت جعلى است و به منظور بخشيدن يارانه هست از ديروز تا به الان روح و روانم بهم ريخته شده از دولت تقاضا دارم براى اشتباهى كه صورت گرفته يارانه ى افرادى مثال من كه نياز داريم قطع نشود

روزبه خداکس 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:20

منم ثبت نام کردم به امیده اینکه یه وامی بدن مشکلمون حل بشه نه اینکه بخوایم اونم به دولت ببخشیم..این واقعا یه کلاهبرداری از طرف دولت حساب میشه البته اگه راست باشه

جمشید 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:19

آقا منم اشتباهی وارد کردم شما رو به خاطر پیگیری کنید و اطلاع رسانی کنید

ایرج 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:19

باسلام مردم باید اول از خود شما شاکی باشه که فورا آدرس ندهید لطفاً دقت کنید بعضی خبرها که اینگونه به مخاطب می‌رسانید شاید عواقب بدی نیز داشته باشد.سایت های خبری خود خواسته یا ناخواسته در کانون این شیطنت ها هستند.

عادلی فر اسماعیل 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:19

متاسفانه بدلیل اینکه در کاناله شما عضو هستم واعتمادی که به سایت شما داشتم من نیز در این سایت ثبت اطلاعات کردم .لطفا پیگیری این کلاه برداری باشید

شهرام کاکاخانپور 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:15

اگر یارانه نقدی اینجانب و خانواده ام به خاطر کلاه گذاری دولت قطع شود جلوی فرمانداری خودکشی می کنم

عادل بخشی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:14

این مدلیشو ندیدیم دیگه خداوکیلی خاستین چشمشو درست کنین زدین فکشو اوردین پایین اگ قط بشه چیکار کنیم ناموسن منم ثبت نام کردم چیکار باید کرد من ثبت نام کردم دهبارم ثبت نام کردم اونیکه این کارو کرده خودش باید جواب گو باشه جلوی بسته شدنه یادانه رو بگیره.

علی مملی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -21:12

من خبر فوری را حذف میکنم چون خبرهای دروغ زیاد میگه

گلیجان پیرویان مفدم 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:10

باسلام بنده هم فقط ثبت نام کردم ولی گزینه انصراف را نزدم امیدوارم که حمل بر بی نیازی نشه و بر باعث این کار لعنت

حسن قوی هیکل 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:08

سلام.اشتباهی گزینه اهدای یارانه زدم لطفا پگیری نمایید.چکاری انجام دهیم تا برگردد..دارم دق میکنم..متشکرم

قربانی دروغ نوبخت خیر ندیده 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:07

زود باش آقای نوبخت یارانمو برگردون وام نخواستم جیبمو نزن شب عیدی کلاهبرداری کردی خجالت بکش زود باشین روش برگشت رو بگین اگه حذف بشه یارانم به امام زمان واگذار تون میکنم

عباسی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:07

یعنی دست هرچی دزده رو از پشت بستن. محتاج تمرین مردم در این یکی دو روزه اشتباها اومدن یارانه شوند رو هدیه کردن. لطف کنید پیگیری کنید. خدا خیرتون بده

ایمان امینی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -21:04

این دروغ مصداق بارز کلاه برداری و شارلاتانیسم اداری است و قوه قضائیه باید بانیان آن را مجازات کند .

امیر علی 3 1 پاسخ 1399/1/21 -21:03

سلام بنده هم مشخصات رو تو این سایت پر کردم و گزینه اهدا یارانه رو زدم ولی یهو متوجه شدم نباید گزینه اهدا رو میزدم قبل از این که ارسال بشه اینترنت رو قطع کردم نمیدونم برا ما هم حذف شد یا نه؟ از کجا میتونم پیگیری کنم؟

هانی 1399/1/21 -21:12

اینا برا قطع کردن یارانه و.... که به نفع خودشون هست یجور برنامه ریزی کردن شما با اینترنت خاموش هم وارد کنی یارانه ت قطع میشه...علی برکت الله....

رضاعباسی 2 1 پاسخ 1399/1/21 -21:02

من ماهی 700 درامد دارم و 350 اجاره خانه میدم. بااون یارانه تو ماهم برنامه ریزی میکنم. خدالعنت کنه باعث و بانیشو. دولتی ک به مردم خودش دروغ بگه و از مردم سو استفاده کنه و فقط باید به خداواگذار کنی. من که کلا دیگه تو هیچ فراخوان این دولت ازین به بعد نمیرم.

سجاد 3 0 پاسخ 1399/1/21 -21:02

سلام لطفا به جان هرکس که دوست دارید پیگیری کنید چرا دولت سایت درخواست وام یک میلیونی رو اشتباه اعلام کرد و اینجانب اشتباه علی رغم نیاز به یارانه گزینه اهداء یارانه رو زدم ،متشکرم

محمد 4 0 پاسخ 1399/1/21 -21:01

با سلام واقعاً جاى تأسف داره كه اعلام ميكنيد بعد كه اقدام ميشه با اين سرعت اينترنت تأييد نهايى منحر به اهدا يارانه ميشه اين هم يه نوع دزدى هست به نوبه خود شما يارانه مردم رو حذف نكن جناب رئيس جمعور وام يك ميليونى پيش كش

مرتضی ندیمی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -21:00

سلام سایت خبر فوری برای نظرات من وبررسی نوشته های من قدری تامل کرد چطور ممکنه یک دولتمند اخباروحرکتی جهت وام وغیره انجام بدهد بررسی نشده استعلام نگرفته اقدام به انتشار کند.

هانی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:54

سلام من هم تو سایت موردنظر اطلاعات خودم رو پر کردم.امیدوارم حمل بر بی نیازی نشه.فقط خاستیم ثبت نام کنیم.بر باعث و بانی ش.....

بنده خدا 4 1 پاسخ 1399/1/21 -20:53

میترسم دولت کلیه ملت هم بفروشه مراقب باشید حسن قولتون نزنه

خود کرده را تدبیر نیست 5 1 پاسخ 1399/1/21 -20:50

همه این نارضایتی ها درس عبرتی شد برای آنهایی که با وجود چهار سال بی تدبیری و سوء مدیریت دولت روحانی بازم برای بار دوم بهش رأی دادند حتما سری بعد با چشم باز انتخواب کنیم چون دودش تو چشم خودمان خواهد رفت

مهدی 4 0 پاسخ 1399/1/21 -20:49

با سلام بنده هم دیروز بنا به اخبار صدا و سیما وارد سایت رفاهی شدم و گزینه اهدا را پر کردم. خواهشمندم رسیدگی کنید. من نمیخوام یارانه 45 تومنی رو اهدا کنم.

فرشید خدارحمی 4 0 پاسخ 1399/1/21 -20:49

سلام چرا این همه استرس را به مردم می دی من خودم دیروز دوازده خانواده بی درامد را تو کوچه که سه ماه است هیچ منبع درامدی ندارن را وارد کردم اخر این چه وضعی است دورغ و کلاه برداری از این بیشتر سریع جواب این مردم که مثل بشکه باروت هر لحظه ممکن است روشن شه باشید لعنت خدا به شما فریبکاران

علی مومنی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:46

با سلام خیلی متاسفم برای این بی در وپیکری ،عده ای از خدا بی خبر بخاطر رسیدن به اغراض (البته اقای نوبخت نیز اعلام کردند که ثبت نام کنید) اعلام کردند در سایت برای اخذ مبلع یک میلیون تومانی ثبت نام کنید که متاسفانه بنده که جانباز بالی ۲۵ درصد جنگ تحمیلی و معلم هستم ودارای ۶ سر عائله هستم متاسفانه وارد سایت شدم و اشتباها گزینه ی اهدا را انتخاب کردم لطفا اطلاع رسانی فرمایید این اقایان ازخدا بی خبر با این مردم میخان چیکار کنن .با تشکر

محمد 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:45

تنها چیزی که ریس جمهورما خوب میگه دروغ.اینجا کجاس خدا یا.

سیدوحید میردلیر 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:44

باسلام منم یکی ازقربانیای این سهل انگاری ی عده بی فکرم لطفا باپیگیری مسئولین مرتبط انشاالله هر چه زودتر شفاف سازی بشه واین استرس از افرادی ک ندانسته تو تله افتادن برطرف بشه...باتشکر

جواد یاور تولائی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:43

من بک بازنشسته هستم وبرای دریافت وام یک میلیون تومانی به اشتباه اهدا وام را زدم لطفا پیگیری این کلاه برداری ها شود.

مرتضی ندیمی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:42

سلام من اخبار و خبرهارا دنبال میکنم و مثل همه مردم که جهت رفع مشکل مالی خود و طرح آقای نوبخت اقدام به ثبت نام کردم ولی بعد از نیم ساعت فهمیدم که این خبر و ثبت نامم اشتباه وغیر واقعی است راستی باید به کی اعتماد کرد بخودت به مردم به نمایندگان مجلست به خبرهای منتشر شده واقعا اگر این حرکت صحت داشته باشد دیگر به هیچکس اعتماد نمیکنم و این کار دولت از ذهنم خارج نخواهد شد باشد که اقدامی سریع جهت رفع این مشکل کلی بوجود آید توکل به خدا

محسن ج 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:40

سلام ببخشید چندین خبرگزاری معتبر سایت refahi.ir رو معرفی کردن برا وام یک میلیون تومانی ک قراره دولت از روی یارانه ها بده اشتباها گزینه ی اهدای یارانه را زدیم چکار باید بکنیم؟؟؟؟ توروخدا اگ میشه از ی طریقی پیگیری کنید ما واقعا نیازمتدیم دیگ یارانه هم ندنمون هیچ

ایمان جعفری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:40

من از سایت خبر فوری واسه ثبت نام یک تومن اقدام کردم بعد بگو اهدا یارانه بوده الان هیچ راه واسه لغو اهدا نیست اقا تو رو خدا یک کاری بکنید من واقعا نیاز به یارانه دارم

محمد 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:39

توبااین اسمی که واسه خودت گذاشتی یه کاری برای ملت بکن

عرب عامری 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:39

با عرض سلام والا دولتمردان اصلا به مردم فکر نمیکنن من مستجرم مغازه هم دارم مغازه هم اجاره ای الان موندم چطور اجازه مغازه و خانه رو بدم خیلی های دیگه هم هستند مثل من

هادی.ن 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:39

با سلام.والا واسه بار اول زد کد ملی رو غلط زدی دوباره زدم.ولی جوابی نداد بهم.الان من بیکار همون ۴۵ت خیلیه واسم.بخدا اینا پول بده نیستن

آ 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:38

لطفا قطع نکنید ما نیاز داریم

مجید خ 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:38

اقا ترخدا مااعتماد کردیم وارد سایت شدم وفک میکردم ثبت نام وام خواهد بود نه اهدا یارانه به دولت ..شما رو به خدا قسم میدم از حق ما دفاع کنید .یارانه رو برگردونید

محمد 2 1 پاسخ 1399/1/21 -20:38

امیدوارم که صاحب این روزعزیزهرچه زودتربیادوریشه ظلموازاین مملکت برچینه وحق این ملتوازاین ظالمان دزد وپست فطرت روبگیره .خواهشن همه دعاکنید

مسعود فرازمند 2 1 پاسخ 1399/1/21 -20:37

آخه وقتی گرسنه ای و پول نداری حواست به خودت نیست که من هم اشتباها هدیه را زدم توروخدا پیگیری کنید

حسین 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:37

خبر فوری از قول اقای نوبخت تیتر زده بود واری سایت رفاهی دات کام بشید منم شدم گزینه اهدا رو زدم ، بابت وام یک میلیونی ، یارانه قطع نکنید خواهشا خبرگزاریها ورود کنن

رقیه آقائی ورزقان 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:36

سلام توروخدا پیگیری کنید منم ثبت نام کردم

پوریا 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:36

کلاهبرداری و دزدی شاخ و دم نداره.به ما هم سال 93 گفتن ؛ اگر میخواهید یارانه تان رو از خانواده تان جدا کنید نیاز به ثبت نام با خانواده نیست.هر کس میتونه جدا ثبت نام کنه! و وقتی مهلت ثبت نام با خانواده گذشت و کار از کار گذشت،اعلام کردن نمیشه ثبت نام کرد و می بایست قبلا با خانواده ثبت نام میکردی و بعد از چند ماه اقدام به جدا سازی یارانه میکردی. خیلی ها توی فضای مجازی و از نزدیکانم که میشناختم اینجوری شدن.حالا با یه حساب سر انگشتی ببینید هر نفر چندین میلیون تا حالا باید میگرفت که دزدیدن حق من و خیلی ها رو. دزدی حتما این نیست که از دیوار مردم بالا رفت.

عبدا لله عابدی مقدم 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:36

ماهم وارد همین سایت قلابی شدیم وگزینه اهدای یارانه رو زدیم ومجددا گزینه ی انصراف از سایت زدیم حالا تکلیف ماچیست ؟؟

رضا حبیبی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:34

خدا لعنتتون کنه دزد های بیشرف

بهزاد 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:33

سلام من برای ۳ خانوار ثبت و گزینه قطع رو زدم و واقعا همه نیاز دارند و اگر قطع بشه باید خودم ماهی ۵۰۰ بهشون بدم منم کارگر تو رو خدا مدیون هستین پیگیری کنید ....

رضا گرجی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:33

یعنی خدا رو خوش میاد با مردم اینکارو می کنین ؟! من یه کارگرم . خودمم مریضم . خرج خونه خودمو با هزار زحمت دارم در میارم . به پشتیبانی این وام میخاستم بدهی خودمو با بقیه ش رو مواد غذایی بخرم . الان یارانه من حذف شد . چقدر بلا باید سرمون بیاد . خدایا ما رو بکش . به مرگ‌راضیم‌

جوادحبیبی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:32

باسلام منهم گول این ثبت نام یارانه راخوردم .خواشمنداست قوه قضائیه ورودکند

علی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:30

سلام و وقت بخیر. دیشب وارد سایت وام شدم آشتیانی فرم اهدای یارانه را پر کردم. من کارگر هستم. واقعا به این پول احتیاج داریم. تو را خدا بگید باید چکار کنیم. خیلی بهمون استرس وارد شد. چکار باید انجام بدیم. من به اشتباه بجای شماره حساب یارانه شماره کارت یارانه را دادم امکان داره بخاطر همین شماره وارد سیستم نشده باشه. تو را خدا بگید چکار انجام بدم. کجا باید برم و درخواست بدم. ممنون

هادی 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:29

کارشون گیر مردم نیست که درد مردم رو بفهمن وایستین نزدیک انتخابات و راهپیمایی شاید فرجی شد

مناقهرمان تبریزی 4 0 پاسخ 1399/1/21 -20:29

منم اون سایت اهدایارانا رو اشتباهی پر کردم و گزینه اهدا رو زدم به هوای اینکه منظورشون اهدا وام هست الان باید چکار کنم ؟یعنی الان یارانه ام قطع میشه تورو خدا یک کاری بکنین بگید الان باید چکار کنیم به خاطر اشتباه یک منبع خبری ما باید قربانی باشیم اومدن کمک به ملت بکنن با این کارشون ضرر هم زدن به اسم وام برا مردم کاری کردن که همون یارانه ای هم که کمک خرج یکسری از افراد در زندگیشون بوده ام قطع بشه اونم به خاطر یک اشتباه

هیلا سادات بدیعی 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:28

سلام واقعا حقه کثیفی بود اینکه سایت اعلام کنن و بگن سایت اعلام نیاز برای دریافت وام یک میلیون تومانی و مردم از همه جا بیخبر برن یارانه شونو به دولت نالایق اهدا کنن واقعا تا کی می خواین خون مردم تو شیشه کنین شرم بر شما که از مبلغ ناچیز یارانه مردم بدبخت نمی گذرین

فرشادداستانی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:26

متعسفانه من هم کلمه اهدا زدم الان چی میشه

بشیران 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:24

من هم به اشتباه آنهم بخاطر مشکلات ناشی از ویروس کرونا برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی وارد سایت شدم و گزینه اهدا یارانه رو زدم. بی انصافیه تو این اوضاع همین پولی هم که تنها منبع گزران زندگیمون شده با اشتباه یا شیطنت مسئولین دولتی از دست بدهیم. قوه قضائیه خواهانیم که ابعاد این کار را بررسی و از متضرر شدن مردم جلوگیری کند. واگه عمدی در این تله گزاری دیده شد با مسبب اصلی آن بشدت برخورد کند. شایسته مردم نجیب کشور نیست که در دام اشتباه فردی قرار بگیرند

علیرضا 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:24

منم ثبت نام کردم حالا باید چیکارکنیم یارانه معیشتی که به من نمیدادید اینم میخایدقطع کنید

زهرا 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:24

خیر نبینند که ۴۰ تومنم به مردم نمیبینند

حسینعلی 1 1 پاسخ 1399/1/21 -20:20

سلام من به اشتباه ثبت وام یارانه گزینه اهدا را زدم خواهشمند است پیگیری نمایید یارانه ما قطع نشود ما به این یارانه نیازمندیم چرا با این سایتها ی نامعلوم مردم را دچار مشکل و سردرگم ورنج میکنید

یوسف علیزاده 0 1 پاسخ 1399/1/21 -20:20

تو رو خدا موضوع وام وقطع یارانه رو پیگیری کنید وام رو نخاستیم یارانمون قطع نشه من با پول یارانه ومعیشت کرایه خونمو میدم

اشتباه 0 1 پاسخ 1399/1/21 -20:20

ما اهدا و سپس انصراف زدیم...

مجتبی کرمی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:18

سلام منم دیروز گول اقای نوبخت وخبر فوری را خوردم الان باید چیکار کردتا یارانمون قطع نشه چون واقعا ما بهش احتیاج داریم .جمهوری اسلامی چه بلاها که سر مردم در نمیارین یه کم وجدان داشته باشید

حسین 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:17

من و خیلی های دیگه بعد از اهدا یارانه رفتیم تو قسمت انصراف که شاید گزینه ای برای انصراف از اهدا باز بشه ... یعنی با یه دکمه یارانه قطع میشه ولی برای ثبت نامش ۷ خوان رستم باید رد میکردیم . حد اقل یکی بیاد جواب گو باشه . الان نمیدونیم یارانه ای در کار هست یا نه

مجید حیدری 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:16

با سلا م من هم ندانسته ب دام این سایت دروع افتلدم کارگر نجار هستم چهارتا بچه مستاحر هستم این واقعن بی رحمانه اس فقط ی بخور نمیر زتدگی بود خواهشن رسیدیگی کنید

ahmadi-ali 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:16

سلام آقای نوبخت. چرا اطلاع رسانی درست نمیشه و من هم گول خوردم اول اهدا زدم بعد گفتم حتماً بایستی انصراف بزنم در کل یک اشتباه فاحش فقط بخاطر یک اعتماد که همیشه چوبشو خوردیم. لطفاً اصلاح نمایید از حسن توجه شما سپاسگزارم.

الهیاری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:14

دولت دزد مردم فریب مثل دولت روحانی تا حالا ندیدم

جواد نامی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:13

منم اشتباهی به هوای سبتنام وام لطفت پیگیری کنید

سجاد 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:12

من هم انصراف رواشتباها زدم در این شرایط دستور بدین درخواستها رو نادیده بگیرند و یارانه قطع نکنند.ممنون

هستی امینی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -20:11

خدا به زمینِ گرم بزنتتون خب میگین به همه ی یارانه بگیران میخوان وام بدن دیگه ثبت نام برای چیه؟؟؟حالا خوبه وامه بلاعوض نیست ,همه کشورها به مردمش کمک میکنن اونوقت این شیاطین مردم رو اذیت میکنن خدا کنه اون پول رو رهبر اجازشو نده یا اگه اجازه میده بخواد ازشون که چطور هزینه کرده همینطوری گوشتو ندن دستِ گربه

احمدی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:10

با سلام من کارگرهستم به اشتباه برای ثبت نام وام یارانه اهدا و پس اعلام اینکه ممکن است قطع شودانصراف زدم خواهشمندم در این شرایط دستور بدین درخواستها رو نادیده بگیرند و یارانه قطع نکنند.ممنون

محمد 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:09

سلام من دیشب وارد سایت وام یارانه شدم صفحه اهدای یارانه اومد. به هوای وام متاسفانه فرم را پر کردم. منم نمیخوام اهدا کنم. باید چکار کنیم و به کجا اعتراض بزنیم که بتونیم یارانه را بگیریم.

محسن 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:09

عجب عیدی ای دادن ..

ابوالفضل کریمی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:07

سلام ماهم تواین طله دولت بی کفایت گرفتار شدیم بابا اینا خود شمرویزیدن خدا پدر شمرویزید واقعی بیامرزه

محمدرضاملاکریمی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:07

بدون سلام به رییس جمهورواعضادولت ترابخدا اگر فرزندان و برادران خودتون هم کارگربودن همین حقوق شب عید نیمه شعبان عیدی می‌دادیم وتصویب میکردین وار همه بدتریایت دروغ وام مگه میشه مگه داریم خدایا به فریادمون برس

علی نسب 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:05

الان چکار کنیم من وارد سایت شدم گفته شما از یارانه انصراف دادید آن از انصاف نیست

شهرام ج 1399/1/21 -20:46

آقامن رفتم واسه پیرزن همسایمون این فرم رو پرکردم بعدافهمیدم دولت سرمون کلاه گذاشته،من ازترس فک وفامیلش که یهونریزن سرم صداشو درنیاوردم حاضرم از حقوقم کم شه ویاکلا یارانم قطع شه ولی بااینارودررو نشم،آقای خبرفوری شماهم شریک جرمید جون اهل بیتتون یک پیگیری کنید تورو خدا

امرالله مرادی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:05

من رفتم داخل سایت برای ثبت‌نام وام بعد از وارد کردن اطلاعات گفت که یارانه شما اهدا شد شما میخواهید به مردم کمک کنید یا آنها را به خاک سیاه بشونید

زهراابراهینی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:03

اینم کمک دولت یارانه ۴۵ تومنی هم حذف شدش ...واقعا شرم اوره بجای اینکه این همه حرف و جلسه بزارید به یارانه همه افراد یه مبلغی واریز می کردید اونم وعده وعید میدادید ار همین یارانه فروردین اضافه میکردید ...حالا آقازاده ها کمتر بخورن و پودر بگیرن بخدا مشکلی پیش نمیاد

عباسعلی نورمحمدی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -20:03

باسلام من هم دیشب با اعتماد به ادرس اینترنتی دریافت وام یک میلیونی یارانه اطلاعاتم را وارد کردم اما جوابی برایم نیامد و یا اینکه پیامی دال بر دریافت پیام برایم ارسال شود . شدیدا از دست اندکاران این خبر جعلی شاکی هستم

سیده لیلا موسوی مطلق 3 0 پاسخ 1399/1/21 -20:02

سلام چرا این کلاه برداری رو برسر ما میارین من شوهرم فوت کرده چشمم به همین یارانه بود دخترم گفت برای یک میلیون تومن باید ثبت نام کنید اگه یارانه من و دخترم قطع بشه چی خدا باعث بانی این همه مشکلات و گرفتاری رو لعنت کنه

کویری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -20:01

سلام که خود کرده را تدبیر نیست کاش از بعضی افریده های خدا درس میگرفتیم پامون یکبار بره توی...

افشین 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:59

ما هم این کار رو انجام دادیم و افتادیم به دام این چه کلاهبرداریه بخدا همین مقدار پول ماهیانه رو هم که حق خودمون بود رو ازمون به یه کلک گرفتن ما از کجا باید میدونستیم

فتح الاه قلیان خورشیدی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:59

سلام وقت بخیر من برای ثبت نام یک میلیون تومانی به اشتباه روی اهدا یارانه رو زده ام لطفا پیگیری کنید چون من نمیخوام یارانه خود را اهدا کنم خودم خیلی نیاز دارم

متحدی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:59

ما هم برای وام رفتیم و ثبت نام کردیم ولی ظاهرا انگار کلاهبرداری بوده واقعا جای تآسف داره،لطفا رسیدگی کنید.

مهین علمداری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:58

سلام من یک مستمری بگیرم برای دریافت وام یک میلیون لیست رو پر کردم و در دام رایانه افتادم که باعث میشود یارانه ام قطع شود من واقعا به این پول نیاز دارم

مهین علمداری 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:58

سلام من یک مستمری بگیرم برای دریافت وام یک میلیون لیست رو پر کردم و در دام رایانه افتادم

ناشناس 3 0 پاسخ 1399/1/21 -19:56

اگر یارانه کسی قطع بشه..این مصداق دزدی از مردمه و دولت باید محاکمه شود

محمد 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:56

من قسمت اولو زدم ولی قسمت دوم که گزینه‌ی تایید داشت رو نزدم امروزم یارانه فروردین رو گرفتم خداکنه بعدیا حذف نشه

محسن 1399/1/21 -20:41

منم گزینه اهداروزدم دیگ.صفحه بعدی نیومد یهو برگشت همون صفحه اول یعنی تایید شده

رضا 1399/1/21 -21:20

سلام ینده واسه یکی از اقوام زدم ولی دو قسمت نداشت کلا یکبار پر میکردی و روی اهدا یارانه کلیک میکردی دیگه چیزی نمیاورد میشه بگید از شما بعد از این دوباره وارد بخش جدیدی میشد و باید تایید میکردین؟؟

محمد رضا شفیعی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:55

این خبر رو ما از خبر فوری گرفتیم چرا چیزی ک مطمعن نیستین اعلام میکنید برای مردم ک ما به این درد سر بندازید تکلیف چیه

امید 4 0 پاسخ 1399/1/21 -19:55

نابود بشید انشاالله

ناشناس 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:54

روحانی هر چی داغون و اسقاطی بوده گلچین کرده برا کابینه اش..بالاخره باید به خودش بیان.

سعید طرفی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:54

با سلام به نظر من هم باید قوه قضاییه ورود کند. به نظر بنده با معرفی یک سایت جعلی، این شائبه پیش می آید، که عده ای قصد فریبکاری دارند تا با حیله و نیرنگ، یارانه مردم را قطع کنند

مرتضی نصیر 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:53

الان اگه زدیم چه کنیم کجا شکایت کنیم

محبوب 5 0 پاسخ 1399/1/21 -19:52

این رسمش نیست مردم اعتماد میکنند به این دولت اما این دولت چطور ما را بازی میدهد ما که غرق گرفتاردربدهی بودییم اینم روش

علی پارسه 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:51

سلام منم دراین سایت که معرفی کرده بودید ثبت نام کردم توروخدابه فریادمابرسین

منیژه جعفری 3 0 پاسخ 1399/1/21 -19:51

من هم همین مشکل برام پیش آمده خواهش میکنم اصلاح کنید

علی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:51

حالا که اخبار غیر موثق میذارید داخل کانال و مردمو به بی راهه میکشید لطفا حتما پیگیر باشید و راه حل برگشت اهدا ء رایانه را به اطلاع افرادی که عضو کانالتون هستند برسونید چون این اشتباه را گزارش و پیگیری میکنم. تشکر

آرزو 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:51

سلام منم اشتباه کردم و باید حق ما بدن وگرنه این کلاهبرداری،،

امین آقایی یامچی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:50

ما به خاطر اینکه این کمک رو از دولت بگیریم سرمون کلاه رفت به همت والای دولت و همکاران محترمشان پس با چه روی به مردم میگید قرنطینه دارید تو روز روشن از مردم مظلوم دزدی میکنید

منصور ملک زاده 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:48

بنده هم با توجه به اعلام سایت از طرف دولت اشتباها یارانه را حذف کردم خواستم بدونم چگونه باید دوباره ثبت کنم.

زهرا 3 0 پاسخ 1399/1/21 -19:47

تابا دست خودتون باعث نشده اید یک بار دیگه مردم بریزند بشکنند خرد کنند سریع اشتباهاتشان به گردن بگیرند خدا نسلتونا از روی زمین بردارد

محمدى 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:47

ما به دنبال كمك بوديم از طلا گشتن پشيمان گشته ايم مرحمت فرموده ما را مس كنيد

حسن پورمند 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:47

اگر یارانه افرادی که در آن سایت ثبت نام کردن و گول سیاست کشورشون رو خوردن قطع شودمردم بدجور جواب خواهند داد و به خیابان ها میریزند

احمد 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:46

من هم فریب دولت کلاهبردار رو خوردم و ثبت نام کردم.

حمید صفری 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:46

ذهنیت اهدای یارانه در عوض دریافت وام مذکور باعث شد به اشتباه بیفتم و به حال مسوولانی که با این فریبکاری قصد حذف این یارانه با مبلغ ناچیز دارند به شدت متاسفم. اینکه دو گزینه انصراف از یارانه و اهدای یارانه با هم فعال باشد، فریبکاری آشکار و خطایی نابخشودنی است.

امیر 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:45

منم اشتباه زدم تورا خدا آخر چه میشه به غیر از یارانه هیچ در آمدی ندارم

محمد موسوی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:44

سلام خسته نباشید ما به اشتباه تو این سایتی ک برا وام ی ملیونی ثبت نام کردیم حالا بصورت مستقیم دربدر شدیم لطفا پیگیری کنید ممنون تورو قران نزارید بدبخت بشیم

محمد 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:44

واقعا این درست نیست اعلام میکنید بعد میگید اشتباهه یکی مثل من که گیر۱۰۰ تومنه چیکار کنه منم مثل خیلیا هول شدم و سری رفتم تو سایت اهدا یارانه رو زدم یکی واقعا پاسخگو باشه

داوود 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:44

واییییی من الان چیکارکنم منم اهدا زدم لطفن ی کاری بکنین ما ک کارگریم دستمون بجایی بند نیس لطفن خبر گذاری هایی ک این سایت رو معرفی کردن پیگیری کنید ما از استرس مردیم مردم هزار تا گرفتاری دارن

کیوان 3 0 پاسخ 1399/1/21 -19:43

دزدی دولت از مردم به این راحتی

محسن 1 1 پاسخ 1399/1/21 -19:41

وام یک میلیون با سود12 درصد، باتوجه به تورم موجود خیلی خوبه، برای همین ملت سریع ثبت‌نام کردم. اونوقت نماینده ها میگن 12 درصد زیاده، البته ایکاش 2میلیون با سود16 و3میلیون باسود20 هم به این طرح اضافه بشه تا بتونه برخی ازمشکلات خانه نشینی مردم رو حل کنه.

علی 1399/1/21 -20:48

مردم از شدت گرفتاری و مشکلات مجبور بوده اند برای وام یک میلیونی با سود ۱۲ درصد ثبت نام کنند. وگرنه این ثروت ها که دولت فریدون از مردم دریغ میکند، حق مردم و برای مردم است دولت منتی بر مردم ندارد، تمام ثروت کشور برای مردم است نه دولت

الا 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:40

خبر فوری باید اینو درستش کنه چون ما از طریق خبر تو این کا را کردیمهس

علی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:39

منم فریب این سایت های خبری رو خوردم که خبر فوری هم جزوشون بود، باید پیگیری بشه. میخوان مردم رو بازی بدن در اخر با هزار تا ترفند دوباره یارانه برقرار بشه، مردم رو اینجوری مثلا خوشحال کنن، مثل اینترنتی که بعد یک ماه به زور وصل شد...

معصومه 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:39

توروخدا یه کاری کنید چرا به جای اینکه به فکر مردم باشید اونارو نمک داغ میکنید

H 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:39

استرس کرونا کم بود استرس این اهدا هم اضافه شد من زدم اهدا حالا چیکارکنم ب مامانم گفتم تو خونه بلواییه ک نگو تازه شب بابام بیاد چه اشوبیه حالا چیکارکنم از صبح کارم شده گریه ماواقعا بهش نیاز داریم

بینام 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:39

دقیقا منم به اشتباه گزینه اهدا و زدم.کاملا مشخصه دولت داره دزدی میکنه. گزینه انصراف و اهدا کنار هم چه معنی داره

بدبخت7 4 1 پاسخ 1399/1/21 -19:38

شما جیب مارونزنید دولت وام پیش کش

علیار چگنی 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:37

دولت مفتخورها و دله دزدهای یقه سفید!!!

امیر 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:36

توروخدا کمک کنید یارانمون قطع نشه بخدا کارگر بیکار هستم

جعفر 3 0 پاسخ 1399/1/21 -19:36

سلام چه اشتباهی کردم ازدیشب تاحالا حالم بده من به این یارانه احتیاج دارم خداوکیلی احساس کسی رودارم که گول خورده ازخودم بدم اومده یه کاری کنید وام ونخواستم یارانه مارو قطع نکنید

علی امینی راد 2 0 پاسخ 1399/1/21 -19:35

یعنی اینا هیچ کاری رو بلد نیستن انجام بدن،ما بدبخت اومدیم ثبت نام کنیم برا این وام لعنتی حالا یارانمو با دست خودم قطع کردم ،یعنی اگه این کارو خواستن بکنن من یکی ازشون نمیگذرم که اینطور کلاه برداری میخوان بکنن ،بابا یه بار قطع کنید همه چی رو و خیال مردم رو راحت کنید،آخه چقدر بدبختیم ما که باید به خاطر ۴۵ هزار که قطع نشه در حد سکته زدن میریم خدایا کمکمون کن زودتر از این دنیا دل بکنیم بیاییم پیشه خودت.

پیام 0 1 پاسخ 1399/1/21 -19:34

باعرض سلام و خسته نباشید من رفتم برای خالم ثبت نام کنم وام ۱ میلیون تومانی به اشتباه گزینه اهدا یارانه زدم الانم از ترسم صداشو درنیاوردم

پوریا 1399/1/21 -20:39

سلام.ظاهرا میشه برش گردوند.پیگیر باش یارانه رو بالا نکشن.پیگیر باش

م، احمدی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:33

اهدا یارانه یعنی اهدا از طرف ملت به دولت!!!! نه بلعکس. اینو دیروز فهمیدیم. زین پس یاد بگیریم واژگان دولتمردان رو استرس مردم فریب خورده نثارتان باد

ژنا لشگرنویس 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:33

چرا این کارها رو.میکنید یک خانواده بازنشسته چقدر حقوق داره که حالا با این ترفند شما یارانه اش هم قطع بشه. اینم عیدی نیمه شعبان بود که به ما ساده لوحها که به حرفتون اعتماد کردیم.دادین؟ از اه مردم مظلوم بترسید.یه راه برگشت برامون بگذارید.

مسعود محمدیار 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:33

واقعا متاسفم ، من هم به اشتباه از طریق گوگل وارد این سایت شدم و یارانه خودم و پدرمو اهدا کردم ، البته مطمئنم چنین خیانتی نمیتونن بکنن فقط خیلی زود باید بیان و شفاف به مردم بگن که مشکلی براشون بوجود نمیاد

علیرضا محمدیها 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:33

من هم اشتباهی اهدای یارانه زدم چه کنم

امین پلسی باغی 0 1 پاسخ 1399/1/21 -19:32

سلام.به همه کسایی که این پیامو بررسی میکنن..منم عین بیشتر کسا ثبت اشتباهی انجام دادم..خواهشن پیگیری کنید.تا قطع نکنن.یارانه مارو

رضا گرجی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:32

من هم وارد سایت شدم ، و مشخصات خودم رو ثبت کردم . فکر کردم وام یک میلیونی به سرپرست خانوار میدن . نگو داستان کلاه برداریه یارانه ایه . خدا ازتون نگذره . این یارانه هم بخورین یه لیوان آب بالاترش. ولی خدا جای حق نشسته . آه این ملت شما رو میگیره .

الیاس 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:32

با سلام.خدا شاهد که این کار درست نیست.من بیکارم.تو یک روستا هستم.چند وقت هم بیکارم.خدا لعنت کن باعث و بانی این کار رو. دزدی چقدر

فرشته امام حسینی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:30

بابا تو رو حدا اینقدر مردمو بازی ندین من هم اشتباه فرم را تکمیل کردم و به خیال هدیه دادن دولت همون ی م وام گزینه اهدا را زدم لطفا درسش کنین

علی 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:29

پرداخت وام یک‌میلیونی همه را نقره داغ کرد مردم در تله افتادند بنده هم به اشتباه یارانه ام را اهدا کردم کباب شدیخواهشا پیگیر این کلاهبرداران باشین .کلاهبردار دولتی

موسوی 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:29

سلام دیروز تلاش کردم وارد سایت به اصطلاح وام بشم ولی خوشبختانه وارد سیستم نشد وگرنه اون چندرغاز هم به نفع نوبخت قطع میشد . خیلی کار زشتی بود

شایان 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:29

سلام من هم به اشتباه گزینه های صفحه اول اهدای یارانه رو پر کردم گزینه اهدای یارانه رو زدم تو را خدا پیگیری کنید

مهسا 1 0 پاسخ 1399/1/21 -19:28

خدالعنتتون کنه این چه وضعیه واسه ملت درست کردید

يعقوب کلته 0 0 پاسخ 1399/1/21 -19:27

خواهش ميکنم پيگيري کنين من به اين پول احتياج دارم چرا آخه اينجوري شد؟توروخدايارانهمونو قطع نکنين...

صدیق ویسی 0 0 پاسخ 1399/1/21