سعید محمد: مستقل آمدم


14 اردیبهشت 1400 - 14:13
60911481a4671_60911481a4675
داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: داوطلبان و نامزدها با کارنامه قابل قبول به عرصه انتخابات وارد شوند.

سعید محمد گفت: افرادی که می‌خواهند وارد عرصه انتخابات شوند هم باید دارای کارنامه باشند و هم از برنامه‌های مشخص و مدون و تیم خوبی برخوردار باشند که بتواند این برنامه‌ها را اجرایی کند.

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: با در نظر گرفتن این شرایط وارد عرصه انتخابات شدیم و امیدواریم که بتوانیم شرایط مناسب و مطلوبی را برای همه مردم به ویژه اقشار ضعیف فراهم کنیم. در این باره همه تلاش خود را برای بهبود وضع کنونی به کار می‌گیریم.

وی گفت: همان طور که مردم با گوشت و پوست خود لمس می‌کنند وضع کشور به ویژه در حوزه معیشت مردم نامطلوب است این در حالی است که از ظرفیت‌های بسیار بالا و سرشاری در کشور برخورداریم، اما این که امروز وضع این گونه است شایسته مردم ما نیست و باید هر چه سریع‌تر بهبود یابد.

محمد افزود: امروز کشور دچار مشکلات در هم تنیده در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاست‌های بین الملل است و از آن جایی که این موضوعات و مشکلات بر روی همدیگر اثر متقابل دارند باید سعی کنیم در همه عرصه برنامه‌ها را به طور همزمان اجرایی کنیم، اما در واقعیت موضوع، چیزی که مردم دارند با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مسایل اقتصادی است که ویژه برنامه‌های اقتصادی را برای بهبودی این وضع طراحی کرده ایم.

استفاده از همه ظرفيتها براي احقاق حقوق مردم

وی ادامه داد: آن چه که برای من و دولت آینده ایران مهم است این است که باید از همه ظرفیت‌ها، توانمندی ها، قوانین و مقررات در جهت احقاق حقوق مردم استفاده شود و باید سعی کنیم به سمت عدالت پیش برویم امری که امروز در کشور مغفول مانده است.

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: توسعه و بحث عدالت موجب دلگرمی مردم و احیای سرمایه‌های اجتماعی نظام خواهد شد و هر چه مردم دلگرم‌تر شوند ما می‌توانیم به کمک آن‌ها بر مشکلات فائق شویم از این رو ساماندهی وضع دهک‌های پایین به ویژه کارگران، فرهنگیان و سایر اقشار ضعیف را در دستور کار خود قرار داده ایم.

هدایت سرمايه هاي سرگردان را به جاي بازارهاي كاذب به توليد

محمد گفت: در بخش اقتصاد کشور، نقدینگی بسیار زیاد و سرگردانی که در جامعه وجود دارد همچنین خلق پولی که اتفاق می‌افتد موجب اغتشاش در بازار‌های کاذب شده است از این رو باید سعی کنیم این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم امسال با توجه به این که سال مانع زدایی از تولید از سوی مقام معظم رهبری نام گرفته عمده برنامه ما این است که بتوانیم نقدینگی سرگردان را به سمت تولید هدایت کنیم.

وی اضافه کرد: در این باره برنامه‌های مشخص و مدونی در خصوص بانکداری، مالیات، وضع بازار‌های کاذب و فعال کردن بازار سرمایه به عنوان یکی از منابع اصلی تامین مالی در اجرای طرح‌ها و توانمندسازی تولید آماده کرده ایم که به صورت جامع آن را فعال سازی خواهیم کرد.

تمركز بر همسايگان اولويت اصلي دولت من در سياست خارجي

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: همان طور که قبلا هم اعلام کردم اولویت ما در سیاست خارجی بر همکاری با همسایگان، متمرکز است و این که شرایط جدیدی را در همکاری با ۱۵ کشور همسایه فراهم و توازن روابط میان شرق و غرب ایجاد کنیم، زیرا امروز درحالی رویکرد‌ها بیشتر به سمت غرب است که ظرفیت‌های بسیار زیادی را در شرق شاهد هستیم و ما این ظرفیت‌ها را فعال خواهیم کرد.

وی گفت: البته همزمان با پیگیری ارتقای روابط با همسایگان، پیگیر توافق برجام با طرف‌های غربی خواهیم بود تا در چارچوب‌های مدنظر مقام معظم رهبری بتوانیم موضوع برجام را جدی پیگیری کنیم.

در صورت پایبندی غربی ها به برجام ما هم به تعهدات بازمی گردیم

محمد افزود: به همه تعهدات بین المللی خود از جمله برجام پایبند خواهیم بود، اما با توجه به رویکرد آمریکا و غربی‌ها و خروج آمریکا از برجام همچنین ایجاد شرایط بسیار سخت برای مردم به گونه‌ای که سال‌ها مردم ما گروگان برجام هستند، این شرایط پسندیده مردم ما نیست از این رو آمریکایی‌ها الزاما باید به برجام برگردند، همه تعهدات خود را انجام دهند و عمل به تعهدات آن‌ها راستی آزمایی شود در این صورت ما هم به عمل به تعهدات خود برخواهیم گشت، اما منتظر نخواهیم ماند و بحث تقویت داخلی کشور را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد، زیرا آنقدر ظرفیت و توان در کشور بالاست که حتی بدون برجام هم می‌توانیم وضع اقتصادی کشور را بهبود بخشیم.

در برجام زمان به نفع غربی ها از دست رفت

وی ادامه داد: در برجام زمان به نفع طرف غربی از دست رفت و اقتصاد کشور ما دچار اختلال جدی شد ضمن این که ایران تنها کشوری است که برجام را در مجلس خود به تصویب رسانده، به صورت یک قانون درآورده و در اجرای آن هم پیشقدم بوده است یعنی تمام بند‌های برجام توسط ایران به اجرا رسید، اما طرف غربی برجام را وارد چالش کرد و در عمل به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکرد به همین علت برای این که دوباره به تعهدات خود در برجام برگردیم لازم است ابتدا طرف مقابل این کار را انجام دهد.

حل مشکل جوانان از ازدواج تا مسکن و اشتغال

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره حل مشکل جوانان گفت: بسیار پیگیر هستیم که مشکل ازدواج جوانان حل شود چرا که امروز یکی از معضلات اجتماعی ما طلاق است که حتی در نرخ موالید کشور هم اثر گذاشته است این خطر جدی برای رشد و پیشرفت کشور است از این رو تامین نیاز‌های جوانان از جمله اشتغال و مسکن در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد برای مسکن طرح‌های خوبی را آماده کردیم و امیدواریم بتوانیم در فاصله زمانی چهار ساله هم بحث اشتغال و هم بحث مسکن جوانان را با اولویت حل کنیم.

محمد افزود: با برآوردی که انجام دادیم تا چهار سال آینده به ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی نیاز داریم که یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد را با وضع مالیات بر حدود سه میلیون خانه خالی به چرخه عرضه باز خواهیم گرداند و ۴ میلیون واحد دیگر را نیز در مدت چهار سال خواهیم ساخت.

وی گفت: کالا‌هایی مانند مسکن خودرو، سکه و ارز کالا‌های مصرفی است، اما امروز به عنوان کالا‌های سرمایه‌ای استفاده می‌شود که این رویکرد را با وضع قوانین مالیاتی تغییر خواهیم داد.

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: علاوه بر وضع سیاست‌های مالیاتی برای آزاد کردن واحد‌های مسکونی محبوس شده، شرایط ویژه‌ای را طراحی کرده ایم تا سرمایه گذاران برای آوردن منابع خود در بخش مسکن ترغیب شوند ضمن این که تسهیلات کم بهره‌ای را برای سرمایه گذاران در این حوزه در نظر خواهیم گرفت.

راهكارها براي اعتماد دوباره مردم به بورس و رونق بخشي به آن

محمد درباره بازار سرمایه گفت: در دنیا بازار سرمایه به عنوان یکی از منابع اصلی تامین مالی برای بخش تولید است به طور نمونه در آمریکا دو سوم منابع مالی برای توسعه از بازار سرمایه تامین می‌شود بنابراین بازار سرمایه محلی است که مردم می‌توانند در آن جا سرمایه گذاری کرده و سود ببرند ضمن این که این منابع می‌تواند به سمت بازار‌های مولد و تولید بیاید.

وی افزود: متاسفانه به دلیل برخورد غلط و اشتباهی که توسط دولت در یک سال گذشته انجام شد این منابع بدون فکر و بدون برنامه ریزی در بورس فراخوان شد در این بین عده‌ای سودجو با برنامه ریزی خاص و به موقع از این بازار خارج شدند و عموم مردم ضعیف که با فروختن دارایی‌های خود در بورس سرمایه گذاری کرده بودند به شدت متضرر شدند بنابراین احیای بورس منوط به این است که ابتدا اعتماد عمومی را به فضای بورس برگردانیم که در این باره گام‌هایی را طراحی کرده ایم یکی از این گام‌ها برخورد قضایی با متخلفان است که حتما باید توسط نهاد‌های ذیربط از جمله دستگاه قضا پیگیری و برخورد انجام شود.

محمد اضافه کرد: گام بعدی این است که پوشش بیمه‌ای را در بورس فراهم کنیم و ریسک‌های اهالی بورس را کاهش دهیم در کنار این برنامه ریزی شده که بتوانیم به بازار اولیه تحرک دهیم و طرح‌های بسیار سودآور دولت را در فرابورس در قالب صندوق پروژه‌ها پذیره نویسی کنیم و منابع مردم را به سمت این بازار هدایت کنیم و این بازار اولیه به حرکت دربیاید ضمن این که باید ورود شرکت‌های سهامی عام را به بازار بورس تسهیل کنیم.

وی گفت: همچنین باید انحصار شکل گرفته در بورس از ناحیه شرکت‌های تامین سرمایه و کارگزاری را بشکنیم، زیرا این انحصار هم موجب فساد شده و هم موجب شده کار‌ها به کندی پیش برود.

محمد افزود: گام دیگر این است که مقدمات حضور ایرانیان مقیم خارج و یا حتی شرکت‌ها و اتباع خارجی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در بورس ایران را فراهم کنیم به ویژه که اسناد، مدارک مالی و ترازنامه‌ها باید در سطح ثبت، ضبط و نگهداری شود. معتقدیم با این اقدامات می‌توانیم اعتماد را به بورس برگردانیم و می‌توانیم شاهد رونق و شکوفایی دوباره در بورس باشیم.

شايسته سالاري مبناي كابينه آينده با اولويت جوانان

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: در کابینه آینده ما مبنا بر شایسته سالاری است و سعی داریم این اولویت شایسته سالاری را به سمت جوانان ببریم به ویژه این که بانوان هم باید الزاما در این اولویت سهم داشته باشند البته این که بخواهیم صرفا بانوان را به عنوان وزیر کابینه معرفی کنیم و از این جهت به سمت حل مشکل بانوان برویم این گونه نیست بلکه برنامه‌های خاص، مدون و گسترده‌ای را برای حل مشکل بانوان در جامعه به ویژه هویت بخشی به بانوان و مادران در خانواده طراحی کرده ایم که اجرایی خواهیم کرد.

محمد افزود: بنده به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شدم و هیچ گونه وابستگی و ارتباطی با هیچ جریان سیاسی ندارم و اتفاقا دوای درد کشور را ایجاد یک هویت فراجناحی برای کشور می‌دانم با توجه به این که جریان‌های سیاسی عموما ناکارآمدی خود را در کشور نشان دادند برنامه ما این است که با همان شعار شایسته سالاری بتوانیم از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم.

مستقل آمدم

وی گفت: هر کسی را که دلش برای ایران عزیز اسلامی بتپد سعی می‌کنیم در این چارچوب بگنجانیم و از او استفاده کنیم، زیرا اصل این است که گفتمان انقلابی و ولایی را قبول داشته باشد و همین کافی است تا از ظرفیت‌های همه استفاده کنیم.

محمد درباره مبارزه با فساد نیز تصریح کرد: اگر بخواهیم در اقتصاد و همه حوزه‌های کشور شاهد پیشرفت باشیم باید با فساد در مرحله اول برخورد و ریشه‌های آن خشکانده شود البته کسانی می‌توانند با فساد برخورد کنند که پاک دست باشند از این رو استفاده از افرادی که این ویژگی را داشته باشند و در کنار آن از شجاعت و جسارت برخوردار باشند و با مفسده‌ها برخورد کنند بخش عمده‌ای از کار انجام می‌شود ضمن این که به اصلاح قوانین و مقررات فسادآور اقدام خواهیم کرد.

فعال كردن دولت الكترونيك براي مبارزه با فساد و حذف امضاهاي طلايي

محمد افزود: با پیگیری و فعال کردن دولت الکترونیک دست افراد مفسد را قطع و زمینه‌ای را فراهم می‌کنیم که مردم بتوانند بسیار راحت و آسان خدمات دولتی را از سامانه‌های الکترونیکی دریافت کنند این امر موجب می‌شود هم سرعت کار بسیار بالا برود و هم افراد سودجو و امضا‌های طلایی حذف شوند ضمن این که سامانه‌ای را طراحی کرده ایم تا مردم در سراسر کشور هر جا فسادی را مشاهده کردند با اسناد و مدارک اطلاع رسانی کنند ما هم گروه ویژه‌ای را مامور خواهیم کرد تا به این فساد‌ها رسیدگی و برخورد کنند که این اقدامات در شکل گیری فساد بازدارنده خواهد بود.

اختيارات رئيس جمهور كافي است

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره اختیارات رییس جمهور گفت: اختیارات رئیس جمهور براساس آن چه که در قانون اساسی طراحی شده کافی است، اما در سال‌های گذشته بخشی از این اختیارات توسط سیستم‌های رانت و فساد و لابی‌های قدرت فردی و حاشیه ای، دچار مشکلاتی شده است که اگر ما از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم مشکلی در این باره نخواهد بود ضمن این که سعی می‌کنیم همه ظرفیت‌های مغفولی را که تاکنون استفاده نشده، فعال کنیم و آن چه را که حق مردم است برای آن‌ها به ارمغان بیاوریم.

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: داوطلبان و نامزدها با کارنامه قابل قبول به عرصه انتخابات وارد شوند.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

60911481a4671_60911481a4675
14 اردیبهشت 1400 - 14:13

سعید محمد گفت: افرادی که می‌خواهند وارد عرصه انتخابات شوند هم باید دارای کارنامه باشند و هم از برنامه‌های مشخص و مدون و تیم خوبی برخوردار باشند که بتواند این برنامه‌ها را اجرایی کند.

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: با در نظر گرفتن این شرایط وارد عرصه انتخابات شدیم و امیدواریم که بتوانیم شرایط مناسب و مطلوبی را برای همه مردم به ویژه اقشار ضعیف فراهم کنیم. در این باره همه تلاش خود را برای بهبود وضع کنونی به کار می‌گیریم.

وی گفت: همان طور که مردم با گوشت و پوست خود لمس می‌کنند وضع کشور به ویژه در حوزه معیشت مردم نامطلوب است این در حالی است که از ظرفیت‌های بسیار بالا و سرشاری در کشور برخورداریم، اما این که امروز وضع این گونه است شایسته مردم ما نیست و باید هر چه سریع‌تر بهبود یابد.

محمد افزود: امروز کشور دچار مشکلات در هم تنیده در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاست‌های بین الملل است و از آن جایی که این موضوعات و مشکلات بر روی همدیگر اثر متقابل دارند باید سعی کنیم در همه عرصه برنامه‌ها را به طور همزمان اجرایی کنیم، اما در واقعیت موضوع، چیزی که مردم دارند با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مسایل اقتصادی است که ویژه برنامه‌های اقتصادی را برای بهبودی این وضع طراحی کرده ایم.

استفاده از همه ظرفيتها براي احقاق حقوق مردم

وی ادامه داد: آن چه که برای من و دولت آینده ایران مهم است این است که باید از همه ظرفیت‌ها، توانمندی ها، قوانین و مقررات در جهت احقاق حقوق مردم استفاده شود و باید سعی کنیم به سمت عدالت پیش برویم امری که امروز در کشور مغفول مانده است.

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: توسعه و بحث عدالت موجب دلگرمی مردم و احیای سرمایه‌های اجتماعی نظام خواهد شد و هر چه مردم دلگرم‌تر شوند ما می‌توانیم به کمک آن‌ها بر مشکلات فائق شویم از این رو ساماندهی وضع دهک‌های پایین به ویژه کارگران، فرهنگیان و سایر اقشار ضعیف را در دستور کار خود قرار داده ایم.

هدایت سرمايه هاي سرگردان را به جاي بازارهاي كاذب به توليد

محمد گفت: در بخش اقتصاد کشور، نقدینگی بسیار زیاد و سرگردانی که در جامعه وجود دارد همچنین خلق پولی که اتفاق می‌افتد موجب اغتشاش در بازار‌های کاذب شده است از این رو باید سعی کنیم این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم امسال با توجه به این که سال مانع زدایی از تولید از سوی مقام معظم رهبری نام گرفته عمده برنامه ما این است که بتوانیم نقدینگی سرگردان را به سمت تولید هدایت کنیم.

وی اضافه کرد: در این باره برنامه‌های مشخص و مدونی در خصوص بانکداری، مالیات، وضع بازار‌های کاذب و فعال کردن بازار سرمایه به عنوان یکی از منابع اصلی تامین مالی در اجرای طرح‌ها و توانمندسازی تولید آماده کرده ایم که به صورت جامع آن را فعال سازی خواهیم کرد.

تمركز بر همسايگان اولويت اصلي دولت من در سياست خارجي

داوطلب احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: همان طور که قبلا هم اعلام کردم اولویت ما در سیاست خارجی بر همکاری با همسایگان، متمرکز است و این که شرایط جدیدی را در همکاری با ۱۵ کشور همسایه فراهم و توازن روابط میان شرق و غرب ایجاد کنیم، زیرا امروز درحالی رویکرد‌ها بیشتر به سمت غرب است که ظرفیت‌های بسیار زیادی را در شرق شاهد هستیم و ما این ظرفیت‌ها را فعال خواهیم کرد.

وی گفت: البته همزمان با پیگیری ارتقای روابط با همسایگان، پیگیر توافق برجام با طرف‌های غربی خواهیم بود تا در چارچوب‌های مدنظر مقام معظم رهبری بتوانیم موضوع برجام را جدی پیگیری کنیم.

در صورت پایبندی غربی ها به برجام ما هم به تعهدات بازمی گردیم

محمد افزود: به همه تعهدات بین المللی خود از جمله برجام پایبند خواهیم بود، اما با توجه به رویکرد آمریکا و غربی‌ها و خروج آمریکا از برجام همچنین ایجاد شرایط بسیار سخت برای مردم به گونه‌ای که سال‌ها مردم ما گروگان برجام هستند، این شرایط پسندیده مردم ما نیست از این رو آمریکایی‌ها الزاما باید به برجام برگردند، همه تعهدات خود را انجام دهند و عمل به تعهدات آن‌ها راستی آزمایی شود در این صورت ما هم به عمل به تعهدات خود برخواهیم گشت، اما منتظر نخواهیم ماند و بحث تقویت داخلی کشور را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد، زیرا آنقدر ظرفیت و توان در کشور بالاست که حتی بدون برجام هم می‌توانیم وضع اقتصادی کشور را بهبود بخشیم.

در برجام زمان به نفع غربی ها از دست رفت

وی ادامه داد: در برجام زمان به نفع طرف غربی از دست رفت و اقتصاد کشور ما دچار اختلال جدی شد ضمن این که ایران تنها کشوری است که برجام را در مجلس خود به تصویب رسانده، به صورت یک قانون درآورده و در اجرای آن هم پیشقدم بوده است یعنی تمام بند‌های برجام توسط ایران به اجرا رسید، اما طرف غربی برجام را وارد چالش کرد و در عمل به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکرد به همین علت برای این که دوباره به تعهدات خود در برجام برگردیم لازم است ابتدا طرف مقابل این کار را انجام دهد.

حل مشکل جوانان از ازدواج تا مسکن و اشتغال

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره حل مشکل جوانان گفت: بسیار پیگیر هستیم که مشکل ازدواج جوانان حل شود چرا که امروز یکی از معضلات اجتماعی ما طلاق است که حتی در نرخ موالید کشور هم اثر گذاشته است این خطر جدی برای رشد و پیشرفت کشور است از این رو تامین نیاز‌های جوانان از جمله اشتغال و مسکن در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد برای مسکن طرح‌های خوبی را آماده کردیم و امیدواریم بتوانیم در فاصله زمانی چهار ساله هم بحث اشتغال و هم بحث مسکن جوانان را با اولویت حل کنیم.

محمد افزود: با برآوردی که انجام دادیم تا چهار سال آینده به ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی نیاز داریم که یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد را با وضع مالیات بر حدود سه میلیون خانه خالی به چرخه عرضه باز خواهیم گرداند و ۴ میلیون واحد دیگر را نیز در مدت چهار سال خواهیم ساخت.

وی گفت: کالا‌هایی مانند مسکن خودرو، سکه و ارز کالا‌های مصرفی است، اما امروز به عنوان کالا‌های سرمایه‌ای استفاده می‌شود که این رویکرد را با وضع قوانین مالیاتی تغییر خواهیم داد.

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: علاوه بر وضع سیاست‌های مالیاتی برای آزاد کردن واحد‌های مسکونی محبوس شده، شرایط ویژه‌ای را طراحی کرده ایم تا سرمایه گذاران برای آوردن منابع خود در بخش مسکن ترغیب شوند ضمن این که تسهیلات کم بهره‌ای را برای سرمایه گذاران در این حوزه در نظر خواهیم گرفت.

راهكارها براي اعتماد دوباره مردم به بورس و رونق بخشي به آن

محمد درباره بازار سرمایه گفت: در دنیا بازار سرمایه به عنوان یکی از منابع اصلی تامین مالی برای بخش تولید است به طور نمونه در آمریکا دو سوم منابع مالی برای توسعه از بازار سرمایه تامین می‌شود بنابراین بازار سرمایه محلی است که مردم می‌توانند در آن جا سرمایه گذاری کرده و سود ببرند ضمن این که این منابع می‌تواند به سمت بازار‌های مولد و تولید بیاید.

وی افزود: متاسفانه به دلیل برخورد غلط و اشتباهی که توسط دولت در یک سال گذشته انجام شد این منابع بدون فکر و بدون برنامه ریزی در بورس فراخوان شد در این بین عده‌ای سودجو با برنامه ریزی خاص و به موقع از این بازار خارج شدند و عموم مردم ضعیف که با فروختن دارایی‌های خود در بورس سرمایه گذاری کرده بودند به شدت متضرر شدند بنابراین احیای بورس منوط به این است که ابتدا اعتماد عمومی را به فضای بورس برگردانیم که در این باره گام‌هایی را طراحی کرده ایم یکی از این گام‌ها برخورد قضایی با متخلفان است که حتما باید توسط نهاد‌های ذیربط از جمله دستگاه قضا پیگیری و برخورد انجام شود.

محمد اضافه کرد: گام بعدی این است که پوشش بیمه‌ای را در بورس فراهم کنیم و ریسک‌های اهالی بورس را کاهش دهیم در کنار این برنامه ریزی شده که بتوانیم به بازار اولیه تحرک دهیم و طرح‌های بسیار سودآور دولت را در فرابورس در قالب صندوق پروژه‌ها پذیره نویسی کنیم و منابع مردم را به سمت این بازار هدایت کنیم و این بازار اولیه به حرکت دربیاید ضمن این که باید ورود شرکت‌های سهامی عام را به بازار بورس تسهیل کنیم.

وی گفت: همچنین باید انحصار شکل گرفته در بورس از ناحیه شرکت‌های تامین سرمایه و کارگزاری را بشکنیم، زیرا این انحصار هم موجب فساد شده و هم موجب شده کار‌ها به کندی پیش برود.

محمد افزود: گام دیگر این است که مقدمات حضور ایرانیان مقیم خارج و یا حتی شرکت‌ها و اتباع خارجی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در بورس ایران را فراهم کنیم به ویژه که اسناد، مدارک مالی و ترازنامه‌ها باید در سطح ثبت، ضبط و نگهداری شود. معتقدیم با این اقدامات می‌توانیم اعتماد را به بورس برگردانیم و می‌توانیم شاهد رونق و شکوفایی دوباره در بورس باشیم.

شايسته سالاري مبناي كابينه آينده با اولويت جوانان

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: در کابینه آینده ما مبنا بر شایسته سالاری است و سعی داریم این اولویت شایسته سالاری را به سمت جوانان ببریم به ویژه این که بانوان هم باید الزاما در این اولویت سهم داشته باشند البته این که بخواهیم صرفا بانوان را به عنوان وزیر کابینه معرفی کنیم و از این جهت به سمت حل مشکل بانوان برویم این گونه نیست بلکه برنامه‌های خاص، مدون و گسترده‌ای را برای حل مشکل بانوان در جامعه به ویژه هویت بخشی به بانوان و مادران در خانواده طراحی کرده ایم که اجرایی خواهیم کرد.

محمد افزود: بنده به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شدم و هیچ گونه وابستگی و ارتباطی با هیچ جریان سیاسی ندارم و اتفاقا دوای درد کشور را ایجاد یک هویت فراجناحی برای کشور می‌دانم با توجه به این که جریان‌های سیاسی عموما ناکارآمدی خود را در کشور نشان دادند برنامه ما این است که با همان شعار شایسته سالاری بتوانیم از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم.

مستقل آمدم

وی گفت: هر کسی را که دلش برای ایران عزیز اسلامی بتپد سعی می‌کنیم در این چارچوب بگنجانیم و از او استفاده کنیم، زیرا اصل این است که گفتمان انقلابی و ولایی را قبول داشته باشد و همین کافی است تا از ظرفیت‌های همه استفاده کنیم.

محمد درباره مبارزه با فساد نیز تصریح کرد: اگر بخواهیم در اقتصاد و همه حوزه‌های کشور شاهد پیشرفت باشیم باید با فساد در مرحله اول برخورد و ریشه‌های آن خشکانده شود البته کسانی می‌توانند با فساد برخورد کنند که پاک دست باشند از این رو استفاده از افرادی که این ویژگی را داشته باشند و در کنار آن از شجاعت و جسارت برخوردار باشند و با مفسده‌ها برخورد کنند بخش عمده‌ای از کار انجام می‌شود ضمن این که به اصلاح قوانین و مقررات فسادآور اقدام خواهیم کرد.

فعال كردن دولت الكترونيك براي مبارزه با فساد و حذف امضاهاي طلايي

محمد افزود: با پیگیری و فعال کردن دولت الکترونیک دست افراد مفسد را قطع و زمینه‌ای را فراهم می‌کنیم که مردم بتوانند بسیار راحت و آسان خدمات دولتی را از سامانه‌های الکترونیکی دریافت کنند این امر موجب می‌شود هم سرعت کار بسیار بالا برود و هم افراد سودجو و امضا‌های طلایی حذف شوند ضمن این که سامانه‌ای را طراحی کرده ایم تا مردم در سراسر کشور هر جا فسادی را مشاهده کردند با اسناد و مدارک اطلاع رسانی کنند ما هم گروه ویژه‌ای را مامور خواهیم کرد تا به این فساد‌ها رسیدگی و برخورد کنند که این اقدامات در شکل گیری فساد بازدارنده خواهد بود.

اختيارات رئيس جمهور كافي است

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره اختیارات رییس جمهور گفت: اختیارات رئیس جمهور براساس آن چه که در قانون اساسی طراحی شده کافی است، اما در سال‌های گذشته بخشی از این اختیارات توسط سیستم‌های رانت و فساد و لابی‌های قدرت فردی و حاشیه ای، دچار مشکلاتی شده است که اگر ما از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم مشکلی در این باره نخواهد بود ضمن این که سعی می‌کنیم همه ظرفیت‌های مغفولی را که تاکنون استفاده نشده، فعال کنیم و آن چه را که حق مردم است برای آن‌ها به ارمغان بیاوریم.

منبع: صدا و سیما

46

نظرات 124
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
بحث نکن 0 0 پاسخ 1400/2/16 -02:48

این سعید محمد یه کارخانه خیارشور سازی را افتتاح کرد اما خیارشورهاش چینی از آب درآمد بد و کپک زده بیرون داد که؟زرررشک بزررررررگ زارت کوچک تر

سناتور تندرو 0 0 پاسخ 1400/2/16 -00:14

شما وابسته هم بیابید کماکان قویا روی موضعم رای بی رای هستم.

علی 0 5 پاسخ 1400/2/15 -22:10

آدم خوبی هستی ولی ما به جلیلی رای میدیم

محسن 1400/2/16 -07:57

تو ما نیستی. یک من هستی. لطفا از کلمه ما استفاده نکن.جلیلی گره در کلاف کور اقتصاد می اندازد. این نظر شخصی من است.به رزومه ایشان رجوع کنید.

الن 0 3 پاسخ 1400/2/15 -14:30

سردار سعید عزیز ، بیا و مرد باش و برای یکبار هم شده چماق دست نظام فاسد نباش.

S 6 1 پاسخ 1400/2/15 -13:18

انقدر لازمه رای بی رای ک کاش میشد دو سه بار رای نداد یه بار کافی نیست

مهاجر 0 1 پاسخ 1400/2/15 -10:59

به علی کامنت گذار ، کامنت پوچ وطویلت حکایت از این دارد که بد جوری به هجو گویی وجفنگ گویی عادت کرده ای وترک عادت هم موجب مرض است .

ت 3 2 پاسخ 1400/2/15 -09:10

اگه آقای رئیس نیاد رای همگی سردار محمد

سید 3 2 پاسخ 1400/2/15 -08:55

احمدی نژادی دیگر که بخش بزرگی از ثروت ایران زمین را نابود خواهد کرد

علی 8 6 پاسخ 1400/2/15 -08:09

دکتور جون بهت رای میدم چون که از اول انقلاب ما یک رئیس جمهور نخبه ندیدیم که بهش رای بدیم هرچی بود غیر از اقاوشهید رجای همشون پخمه بودن به فکر هم حزبیهای خودشون بودن چپاول این مملکت به ادمی مثل شما نیاز داریم...

مونا 1400/2/15 -14:27

آقای نخبه دکتور نه دکتر. فکر کنم مال اول ابتدایی باشه. یعنی واقعا از اون موقع تا حالا فکر میکردی دکتور نوشته میشه؟؟!!

ب علی 1400/2/16 -02:06

وو قطعا یه منقلی هستی و مفلس مفلوک پاچه خوار ریا کار ننگت باد کلاغ غار غار کن شرمت باد درود بر خاتمی که سر خم نکرد

خدا 6 6 پاسخ 1400/2/15 -07:43

تنهایی نمیتونی بخوری.توی گلوت کیر میکنه

سعید 5 11 پاسخ 1400/2/15 -05:35

دوستت داریم ولی به احمدی نژاد رای میدیم.

علی 0 12 پاسخ 1400/2/15 -04:58

وجود جوانان در پست های مدیریتی بالا، هم جفا به کشور است و هم جفا به خودشان، چون تجربه نشان داده است که اینگونه جوانان دوست دارند به هر قیمتی که شده تا آخر عمرشان مدیر باشند و از طرف دیگر تمام تجربیات آدمهای باتجربه را به مسلخ میبرند و توهین به افراد بزرگتر از خودشان ، نقل و نبات مجلس شان میشود. در همه جای دنیا افراد کارکشته و متخصص که حرف و عملشان در طول ۶۰،۷۰ سال عمرشان به اثبات رسیده است در مدیریتهای بالا قرار میگیرند. به عنوان مثال به میرحسین موسوی نگاهی بیندازید در سن ۳۰، ۴۰ نخست وزیر کشور شد و تا آخر عمرش دلش می‌خواست همیشه در راس امور باشد و بسیاری از مفاسد در دوران جوانی ایشان در کشور نهادینه شد و در نهایت بسیاری از جوانان و سرمایه های کشور را تلف کرد. ثانیا کسانی که در مراکز نظامی استخدام می‌شوند شیوه و رفتار پادگانی را قبول دارند، اما تجربه نشان داده است که هیچ کشوری با مدیریت پادگانی به توسعه نرسیده است چون رفتار پادگانی ریشه در تفکرات غیراسلامی دارد. انسان ها آزادند نه برده. از طرف دیگر اکثر نظامی یان کسانی هستند که در جای دیگر توانایی کار ندارند و خودشان را در پادگان قرار میدهند و تا آخر عمرشان هیچ کار بدرد بخوری و هیچ خدمت صادقانه ای انجام نمی‌دهند و هیچ غم و غصه ای ندارند چون منازل سازمانی دارند و از رفاه نسبی بیشتر از دیگران برخوردارند و اکثرا مویشان سفید نمی‌شود. لذا نه جوانان بدرد مدیریت های بالا میخورند و نه نظامیان. انسانهای متخصص باتجربه و مسن که عملکردشان عالی بوده و تعداد آنها از تعداد انگشتان یک دست بیشتر نیست باید در مدیریتهای بالا قرار گیرند چون اشتباهات آنها در طول سالیان متمادی رله شده است. بچه و نوه و نتیجه را دیده اند و مشکلات آنها را میدانند و کشور را بهتر اداره می‌کنند. میشود.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 5 8 پاسخ 1400/2/15 -04:21

اگه انقدر که ادعا داری در کارهای اقتصادی پس چرا بانک انصار برشکسته شد؟؟؟؟؟؟

ناشناس 1400/2/15 -05:33

ای کیو !! جلبک !! بانک انصار چه ربطی به سعید محمد داره بی سواد !!

. 5 6 پاسخ 1400/2/15 -04:05

جمهوری اسلامی سپاه

حاج فضیل 3 8 پاسخ 1400/2/15 -01:30

الله اکبر،،،، وای که برای رسیدن به قدرت چه هااااکه نمیکنن چه دروغها که نمیگن ضمنا ایشون هنوز نیومده داره شاخ و شونه برای همه دنیا میکشه بعدهم حتی این محمدغرضی هم از اینحرفا میزنه یادمه حسن روحانی هم همه این کارها رو در زمان کاندیداتوری با گریه و یعنی از سر دلسوزی برای مردم میزد بخداقسم به جان امام حسین به والله دیگه بسسسسه آقاجان به جان مولامون علی ع دیگه نابود نابود شدیم

مرد شجاع 2 7 پاسخ 1400/2/15 -01:12

رئیس جمهور فقط ولادیمیر پوتین هم نجیب هم شجاع وهم مهرماهی

حسام 9 6 پاسخ 1400/2/15 -00:39

ولی خدایی انسان با سواد و کاری هست.

محمدطاها 5 6 پاسخ 1400/2/15 -00:23

درودخدابه سردارسعیدمحمدج وان حزب الهی خداقوت

بحث نکن 2 7 پاسخ 1400/2/15 -00:20

اینکه دماغش از جهانگیر گنده تر هستش پینوکیو

سید حسین گوهریان 4 6 پاسخ 1400/2/15 -00:17

مستقل ‌ویا غیر مستقل رای شما به یک میلیون نخواهد رسید

حداد 8 15 پاسخ 1400/2/14 -23:55

شما تا الان کجا بودی؟انگار شما رو پشت کامیون؛ موقعی محمودخان سیب زمینی توزیع میکرد، دیدم. به همه دو کیسه سیب زمینی میدادی. اونوقت میگفتی به محمود رای بدین.

جبار 9 10 پاسخ 1400/2/14 -23:42

یه حرف راستی همین اولش بزن که ملت باور کنن،خب چرا دروغ میگی؟؟؟اینم تو،سپاه بذارتت تنها و مستقل بیای؟؟؟؟جوک نگو تا ملت بمیرن به درد خودشون،بشینیید تا مردم بیان

سعید محمد تو مصداق بارز دولت جوان حزب الهی جهادی و انقلابی و ولایتمداری* 9 10 پاسخ 1400/2/14 -23:40

من و کل محلمون طرفدار ایشونیم ۰۰۰شالا بیاد و رای بالا بیاره برای اولین بار طعم شیرین یه دولت جوان جهادی و دانشمند و نابغه و نخبه علمی را هم بچشیم. ایشان بخت بلندی دارن از رویش های انقلاب هستند.حزب الهی و ولایتمدارند و تحریم ها را باقدت داخلی پودر می کنند اگر بیان رو کار. دشمن زیاد دارن و احتمال ترور این نابغه میره که نزارن کارش به انجام برسه... صهیونیست ها و امریکا واصولا جبهه عبری غربی عربی دوس ندارن یه رییس جمهور قوی و یه دولت ۱۰۰درصد انقلابی تو ایران بیاد سر کار. اگه ایشون بیادسر کار که با قدرت رهبری بی نظیرمون که بسیار حکیم و شجاع و محکم و انقلابی ان یه هم افزایی فوق العاده بوجودمیاد و یه نیرو و انرژی فوق العاده ازاد می شه ایران پیش میرفه در حد لالیگا تا ستاره ثریا سری تو سرها در می اوردیم. حیف که هنوز مردم ایران به این حد از رشد سیاسی نرسیدن و هنوز گول عوامل نفوذی غرب را می خورن.مثل اب خوردن سرشون کلاه میره وباز به غرب گراهای حرام لقمه رای میدن.حیف و صد حیف.

ناشناس 1400/2/15 -05:34

رای ما 100 درصد سعید محمد # جوان انقلابی

پشه کوره 8 6 پاسخ 1400/2/14 -23:23

یوگی و دوستان خخخخخخخ

شهرام.ر 18 8 پاسخ 1400/2/14 -23:02

هفتاد درصد مردم که رأی نمیدن .از اون سی درصد باقیمانده هم بیست در صد اصولگرا هستند و هشت در صد اصلاح طلب . سعید آقا فکر میکنی چند درصد رای میاری؟

محسن 1400/2/14 -23:14

شهرام جان با این دقتت در ارائه آمار باید درب شرکت های معتبر آمارگیری جهانی رو بست. فقط اون دو درصده چی شد؟؟ آراء باطله هست؟ :)

شهرام.ر 1400/2/15 -00:15

(:

به محسن 1400/2/15 -09:58

آی کیو جان ۲ درصد هم سعید محمد و رضایی و ... بین هم تقسیم میکنن

یکی از مردم 14 9 پاسخ 1400/2/14 -22:58

مزخرفه...تو این نظام مستقل وجود نداره

کاربر ناشناس 15 5 پاسخ 1400/2/14 -22:55

فقط خدا مستقل است وبس

عباسی 11 7 پاسخ 1400/2/14 -22:49

آقای سعید محمد شما که تا بحال شواری روستای محله خودتان هم نبوده اید چطور می خواهید یک کشور را اداره کنید شما که یک مجموعه یاس را که مدت تشکیل آن یک سال بود را در ظرف 5 سال هنوز جمع نکردید چطور می خواهید یک مملکت را اداره کنید کاش از حقوق های نجومی که در زمان مسئولیت شما در هلدینگ یاس پرداخت شد مستنداتی اگر دارید در رد آن ارائه دهید تو را به آن مدتی که لیاقت داشتی لباس سبز سپاه را بتن کنی مسندی که لیاقت آن را نداری به اهلش بسپار

دکتر متقی 3 3 پاسخ 1400/2/14 -22:48

غلط کردم اشتباه کردم پاتو لیس میزنم من یه گونی سیب زمینی بیرگ گرفتم تا پاچه خوار باشم قول یه بسته ساندیس هم دادند نمی دانم بدهند یا ندهند بیجا کردم اشتباه کردم پاتو لیس میزنم آقای ظریف

17 10 پاسخ 1400/2/14 -22:38

سپاهی و مستقل؟؟!!!

ناشناس 15 12 پاسخ 1400/2/14 -21:54

حسین دهقان و محسن رضایی هم مثل این گفتند مستقل آمدند ولی همش دروغه. یک کلام بگید اصولگرا هستید و خلاص. ترس نداره که.

هادی 5 6 پاسخ 1400/2/14 -21:49

اقای سعید محمدگفتید که سیاست خارجی شمابا هسایگان خواهد بود برنامه درستی است وواقعا نکته مهمی اشاره کردید ببینید کشورهای همسایه ما غالبا کشورهای مصرفی دربیشتر زمینه ها هستندواین میتونه برای تولیدات کشور ما ورشداقصاد وصادرات ما بسیا هایز اهمیت باشد درضمن شما در قرار گاه خاتم مسعول اجرای بروژهای بزرگی بودیدوحتما اطلاع دارید از منافع اقتصادی راه اهن رشت استارا وراه اهن شلمچه به بصره انشاله موفق باشید

م 14 16 پاسخ 1400/2/14 -21:39

درود خدا بر سردار سعید محمد

محسن 20 16 پاسخ 1400/2/14 -21:05

اسم قهرمان دوست داشتنی سریال گاندو که یه فرمانده سپاهی بود محمد گذاشته بودن که روی ناخوداگاه ما از اون موقع کار کنن. حالا شما میگی مستقل آمده ام وای _ وای مستقل آمده ام..

بحث نکن 1400/2/14 -21:40

جواب به محسن : حالا اگه اسم قهرمان دوست داشتنی سریال گاندو که یه فرمانده سپاهی بود محسن میذاشتن ، ناخداگاه ما میرفت به سمت ، محسن یگانه یا برنج محسن یا خود تو محسن وطن فروش . . .

محسن 1400/2/14 -22:57

دوست عزیز چرا به من میگی وطن فروش؟؟ اگر آقای سعید محمد طرفدارانی مثل شما داره که به راحتی به دیگران توهین میکنید و وصله وطن فروشی میزنید فقط به خاط اینکه منتقد عملکرد شما هستیم.. از الان طرز فکر خود ایشون هم مشخصه. برای اینکه هر فردی رو میشه از روی طرفدارانش شناخت

ناشناس 1400/2/14 -23:45

تو یک متوهم هستی امیدوارم این را بی ادبی ندانی چون واقعا صفتت هست

سارا 1400/2/15 -13:50

کی صدا و سیما نگاه میکنه حالا؟

جانم فدای ایران 17 15 پاسخ 1400/2/14 -21:00

ان شالله باحضور حداکثری انتخاب یک نیروی انقلابی وجهادی ودلسوز مردم .

حسن نصرالله 1400/2/14 -22:40

افرین رای بدید ولی فقط هر فردی را انتخاب می‌کنید جبهه مقاومت فراموش نشه

ممد 11 4 پاسخ 1400/2/14 -20:40

اول بگید رئیس جمهور چه اختیاراتی داره بد ،،

متفاوت 9 5 پاسخ 1400/2/14 -20:24

خداوندشمارابرای اهدافی که میگویید موفق بدارد ، ماهم برای موفقیتتان دعا میکنیم.

محمود رزمگیر 6 4 پاسخ 1400/2/14 -19:58

مطالب بی غل و غشی باستناد سوابق خدمت رسانی در قرارگاه خاتم الانبیائ و اجرا و مدیریت پروژه های تعیین کننده در ابراز توانائیهای جمهوری اسلامی در جهان با طراحی و به منصه ی ظهور رساندن این توانائی ها با شعار «ما میتوانیم» مایه ی امیدواری است ، پیشنهاد میکنم با ارائه ی دکترین های خود با عنایت به دسترسی های شما که نشاندهنده ی آینده نگری شما برای جهش به مرحله ی توسعه یافتگی از نظر توانمندی اقتصادی و سیاسی باشد را در مرحله تبلیغات و احیانا برنامه‌ی مناظره با داوطلبان انتخاباتی ارائه تا با تکیه بر شور و شوق مردم به احراز توانمندی ج . ا . ا در منطقه و جهان ، نسبت به جلب نظر مردم بالاخص طیف انقلابی که همواره خواستار مقابله و ضربه به دشمن در چند سال جنگ اقتصادی اخیر هستند ،اقدام تا انشاا... مثمر ثمر واقع گردد.

بحث نکن 11 15 پاسخ 1400/2/14 -19:57

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ کشور ایران یک رئیس جمهور اصیل ایرانی همچون دکتر سعید محمدمی خواهد ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

ناشناس 22 10 پاسخ 1400/2/14 -19:46

جالبه نزدیک انتخابات که میشه همه مستقل میشن.

وطن 24 19 پاسخ 1400/2/14 -19:35

دیر اومدی آقای سعیدخان. برگرد لطفا. چونکه رای بی رای

بلاتت 21 8 پاسخ 1400/2/14 -19:34

شورای نگهبان مگه میزاره آدم درست حسابی و با وجدان درهر زمینه کاندیدا بشه

رسول 1400/2/14 -20:49

بله میزاره شما درست انتخاب کنید بخدا دولت انقلابی جوان راه گشاست سردار محمد

سارا 1400/2/15 -13:51

کلا سه تا قوه داریم دو تاش دست انتخاب درستهای شما بود یکیش انتخاب غلط ما

خوشنام 16 3 پاسخ 1400/2/14 -19:33

درود.تمام کاندیداها انگارازروی یه متن تکراری میخونند یه حرف تازه البته با واقعیت. امیدواهی مث چنددوره قبل. نزدیک37سالمه هنوزاسترس شغل وازدواج اینم شد زندگی واسه مادرست کردین ؟

اشک 23 13 پاسخ 1400/2/14 -19:31

فقط. رفراندوم

قل قلی 12 8 پاسخ 1400/2/14 -19:30

یه جانباز که هم سربازی در خط مقدم جنگ بوده هم بیش از یکسال داوطلب در جنگ بوده یعنی حداقل ٤سال در بد ترین شرایط آب هوای در زیر خمپاره و توپ تانک وو بوده چرا حقوقش با یه سرباز فعلی برابر است آیا این جانباز که درب و داغون شده کجا شکایت کند معیشت بگیران بنیاد جانبازان زیر 1800000ت میگیرند ای خدا کجاست عدالت کجاست مسلمانی کجاست عدالت عدل علی ع کجاست امام خمینی

یونس 8 2 پاسخ 1400/2/14 -19:23

ان شاءالله موفقیتت... هرچند آقایان ول کن مزه میز و ریاست رفته زیر زبونشون دنبال پیشرفت کشور نیستن فقط بخور بخور خودشونو اطرافیانشون لازمه بدونید بیشتر پروژه‌هاییکه شرکت‌های خارجی موقع تحریم جیم زدن با مدیریت همین آقای سعید محمد اجرا وبه بهره برداری رسیدن(هرچند خیلیا دوست نداشتن تکمیل بشن ) چون بیشتر آقایان سن بالارو البته با قدردانی وتشکر ازشون کنار زدی و از جوانان نخبه استفاده کردی به مزاجشون خوش. نیومده پ موانع زیادی سرراهت هس

ب یونس 1400/2/16 -02:27

زارت زارت زرررشک زرررشک زارت بهت تقدیر نامه شد

! 3 20 پاسخ 1400/2/14 -19:08

رأی ما : محسن عارف نژاد

یه نفر 1400/2/14 -23:04

کی؟!

نظرگو 15 9 پاسخ 1400/2/14 -18:43

این خو تکرار صحبیت های قالیبافه با چاشنی رییسی

به نظرگو 1400/2/15 -00:19

لیاقتت امثال تو همون روحانیه

ناشناس 18 11 پاسخ 1400/2/14 -18:37

سردار سعید محمد قبل از انتخابات ۵۰درصد دریای خزر وقراردادچین و ایران را لغو کنید و قانون اساسی مشکل ولایت فقیه و قانون میگه پاسداران حق سیاست ندارند فرزند ایران زمین با سپاس

دریا 29 11 پاسخ 1400/2/14 -18:31

اولین دروغ همینه که میگویید مستقل آمدید!

میثم 8 28 پاسخ 1400/2/14 -18:30

مرد میخواد این ی جمله منتشر کنی زنده باد بهار محمود احمدی نژاد

یه نفر 1400/2/14 -23:05

خدالعنتت کنه با این مثلا مردونگیت!

حمید 3 9 پاسخ 1400/2/14 -18:26

سلام از کامنتی که می گذارم مطمئن نیستم ولی فکر کنم افراد نظامی طبق قانون با درجه سرتیپی به بالا جز رجل سیاسی محسوب می شوند

خدایی 18 12 پاسخ 1400/2/14 -18:07

اولا اون یک سپاهی است.حق کاندید شدن نداره ..دوم اینکه باید جز رجل سیاسی باشد .البته اگه مورد تایید قشر ده درصدی باشه همه اینا حل میشه .!!!!

شهروند 17 15 پاسخ 1400/2/14 -17:57

تو که نیومدی داری با دنیا دعوا میکنی تو حتی نمیتونی یه اتاق رو اداره کنی احمدی نژاد دوم

محمد 11 23 پاسخ 1400/2/14 -17:46

خوش آمدی ان شاء الله که با حمایت ملت ایران سرافراز بشه رای ما دکتر سعید محمد آنتی تحریم و آنتی لیبرال و آنتی سکولار

ناشناس 11 11 پاسخ 1400/2/14 -17:42

زود باش تا دیر نشده حرفت پس بگیر و بگو که اصول گرای دو آتیشه هستم .. رد صلاحیت میشی ها از ما گفتن

بحث نکن 17 22 پاسخ 1400/2/14 -16:58

▧▨▧▨▧▨▧▨▧▨▧▨دکتر سعید محمد خودت را به خدا و مخالفان و وطن فروشان را به لیاقتشون بسپار▧▨▧▨▧▨▨▧▨▧▨

حسین محمدی 1400/2/14 -17:11

درود بر شما بحث نکن

... 1400/2/14 -17:52

زررررررررررشششششششششکک خدمت خودتو اون سعیدت

رای 1400/2/14 -22:07

بحثی نداریم فقط زارت به شعورنداشتت خخخخخخخ محمدی دروغ به خودت خخخخخخخخخ

یه نفر 1400/2/14 -23:07

وطن ما ساهاست دست بیگانه است آی کیو!!! هرچی خوردی بسه دیگه باید همه رو پس بدی

پدرام 21 22 پاسخ 1400/2/14 -16:50

در حال حاضر فقط سعید محمد داره برنامه ارائه میده بقیه درگیر حزب بازی هستن و به قول رهبر حرف و وعده ی بیهوده و بی برنامه میدن. برید صحبتاشو با دانشجوها گوش کنید کاملا نخبه بودنش مشخصه. حالا تو مناظرات قطعا اگر مردم علم و عمل براشون مهم باشه یه سر و گردن بالاتر از بقیه اس

حسین محمدی 1400/2/14 -17:10

درود بر شما اقا پدرام

و 1400/2/14 -21:30

لابد اوج برنامه هایش غنی سازی نود درصدیه

جاناتان 1400/2/14 -23:37

این پالایشگاه ستاره خلیج فارس را هم به هیچ وجه در زمان ایشان نیوده انشان موج سوار خوبی است رفیق کاش واقعاً عملکرد این بنده خدارو بررسی می کردی بعد اظهار نظر کنی

ناشناس 21 19 پاسخ 1400/2/14 -16:50

امام که نظامیان را از ورود به سیاست منع کرد .. مستقل یا وابسته فرقی نمیکنه

دانیال 1400/2/14 -18:14

ایشون نظامیه تفنگ بدست نیست تو بخش اقتصادی نیروهای نظامی فعالیت داشته فرمانده ی جنگی که نبوده

دیوید 1400/2/14 -18:49

امام ره در وصیت نامه سیاسی خود فرمودند: میزان در هر کس حال فعلی اوست، سعید محمد در حال حاضر استعفا داده و نظامی نیست.

سروش 1400/2/14 -23:39

ایشون سابقه حضور در شواری روستای خودشون هم نداره تور بخدا دست بردارید از این مسائل

ناشناس 14 12 پاسخ 1400/2/14 -16:41

شعار،..... هیچ کس نمی تواندمستقل باشدچرا که دراین کشور اگه می خوای بیای بالا وکاره ای بشی ،اونم تو سطح ریس جمهورحتما باید وابسته به یک گروه وجناح داخلی باشی وگرنه نه تایید می شی ونه پشتیبانی داری ،این یک شعارتبلیغاتی مخصوص افرادساده لوح وزودباور ه .....۲_ علاج بن بست پیشرو برگزاری همه پرسی طبق قانون اساسی است نه جابجا شدن افرادراست وچپ درمجموعه سعدآباده.

محمدی 24 18 پاسخ 1400/2/14 -16:37

از کی تا حالا سپاهی ها مستقل هستند ؟

میلاد 1400/2/14 -18:15

سپاهی ها انقلابی هستن نه اصولگران نه اصلاح طلب

الن 1400/2/15 -14:31

میلا جان شما بچه ای یادت نمیاد ، برادران سپاه تو انتخابات دوره اول احمدی نژاد سنگ تمام گذاشتن جوری که لقب مالک اشتر زمان بهش داده بودن !!! برو پفکت رو بخور

کاربر ناشناس 18 8 پاسخ 1400/2/14 -16:32

آقای سعید محمد انتقادات زیاد است باید با اینها کنار بیاید در راه باید انرژي صرف کنید باید از جان مایه بگذارید انشالله موفق باشید

سلیمی 1400/2/14 -23:41

تو رو بخدا این مرد را با سپاهی ها یکی نکنید سپاهی یعنی حاج قاسم این مرد که از پوشیدن لباس سبز سپاه ابا داشته چرا در زمره سپاهی منظور می کنید

فاطمه 17 23 پاسخ 1400/2/14 -16:30

این رای بیاره ، حسابی خوش به حال سپاهی ها و خانواده ی سپاهی ها میشه ، همین

اصلاح طلب وطن پرست 1400/2/14 -16:46

حتما روحانی رای اورد خوشبحال شما رای جمع کناش افتاد .....این رای بیاره خوشبحال تمام مردم است وعدای مثل دولت روحانی واصلاح طلبا باید برن بازداشت به خاطر چپاول ایران وایران فروشی

مورچه 27 20 پاسخ 1400/2/14 -16:29

رای بی رای ب همه کاندیداها ریز ودرشت بهترین گزینه ۲۸خردادماندن درخانه هست

علیقلی 21 21 پاسخ 1400/2/14 -16:27

افرین،لطفا همین جوری مستقل برگرد.

پدرام 1400/2/14 -16:46

چیه فشار بهت اومده یه نخبه ی مدیریتی اونم جوان وارد انتخابات شده؟

علی 1400/2/14 -17:09

به علی قلی ...خوشحال نباش اشتباهی دستم خورد به مثبت .....مرگ بر وطن فروش

ب علی 1400/2/14 -17:19

جز مرگ حرف دیگه بلدنیستی بیسوادساندیس خور وپدارام جوجه ساندیس خور

به علی 1400/2/14 -17:50

کاربر علی .انقده بیکاری که توی همه پست ها نظر دادی .برو ایران به امثال توی ساندیس خور لازم نداره

۰۰۰۰۰۰۰ 1400/2/14 -18:16

اگر دوستان انقلابی ساندیس خور هستند عوضش مثل شماها نیستند که .....خارجیهارابخورند..ویا مثل شما واصلاح طلبا خون مردم مظلوم را بخورند

mohammad 1400/2/14 -19:50

اگر امثال ما ساندیس خور هستیم شماها هم کاسه لیس بیگانه به خصوص غرب هستید.

کریمی 1400/2/14 -21:07

جواب به...... شما که خودتان دارید علنا ...مردم رومیخورید.سیر هم نمیشید .واقعا خیلی رو دارید تو فضای مجازی هم همچین کاری میکنید

الن 1400/2/15 -14:35

پدرام ، میشه بگی نخبه مدیریتی یعنی چی؟؟؟؟؟ حرف مفت که کنتور نداره !!!! پرژوه شاخص ایشون سد گتوند بوده که 20 برابر نمونه خارجی هزینه داشت و الان شوری اب سد 3 برابر خلیج فارس شده !!! ایشون مشکل درست نکند ، نخبه بودنش پیشکش ، شما هم اینقدر صحبتهای دیگران رو بلغور نکن ، یه جوری میگی نخبه انگار ایلان ماسک یا بیل گیتس هستن ایشون!!

کاربر ناشناس 19 25 پاسخ 1400/2/14 -16:26

دورد بر سعید محمد انشالله موفق باشید

نارطیق 22 23 پاسخ 1400/2/14 -16:06

باسلام بر همه چندروزیست به طور مداوم پی سابقه وکارهای سعید محمد هستم غیراز کارکرد عالی وموفق در تمامی کارهاشون نقته سیاه ویا منفی ندیدم وبارها در تمام خبرها وسایتها دیدم عوامل دولت روحانی وضد انقلاب به سعید محمد حمله کردند پس روشن است که مخالف امثال روحانیست والی اخر به نظر شخص من سعید محمد از همه کاندیاها سرترند

یکی از مردم 1400/2/14 -23:12

همین که میگه مستقلم دروغه و فریب این یعنی منفی....اگر رای بیاره خواهید دید که مجبوره برای یه عده همه کار بکنه

کیان 24 27 پاسخ 1400/2/14 -16:02

بله کاملا درسته ایران ظرفیت های بسیاری دارد که قرارگاه خاتم الانبیاء نصفشو میبره بقیه آن هم رو میکنه تو جیب حزب الله لبنان و یمن و سوریه بعد شما چه جوری میخواید معیشت مردم را دورست کنید جای سوال دارد؟ راحت بگو چنان خفقانی درست میکنیم که ملت به زنده بودن هم راضی باشن و شکر خدا کنند

۰۰۰۰۰۰۰ 1400/2/14 -16:13

داری میسوزی بگو اب خنک بیارم چرا تهمت وافترا وپیشبینی منفی می کنی کیان

mohammad 1400/2/14 -17:09

یه سوال ، چرا اینقدر میسوزی؟ و یه سوال دیگه ، چرا یکم تعقل و تفکر نمیکنی و نظرات دوهزاری میدی؟

رسول 1400/2/14 -20:19

سلام کیان اسمت ایرانی انتخاب کردی اما خودت بیشتر به مزدورها شبیه هستی اگر اعتماد به نیروهای فعال قرارگاه خاتم نبود خیلی از سدها و پتروشیمی ها وراهها و ... انجام نمیشد

هفت لنگ بختیاری 1400/2/14 -21:03

ماکه چیز خاصی تواین کشورها هزینه نکردیم حتی اونا به مانفت دادن بازارمان راگسترش دادیم.ولی راست می گی کاش جونامون اونجاشهید نمی شدندتاامثال تومی فهمیدید دفاع فراتر از مرز ها یعنی چه .امثال شما باید زیر....داعش باشید

مهری 22 24 پاسخ 1400/2/14 -15:33

جناب آقای سعید محمد من شما رو نمی شناسم فقط می دانم فرمانده قرار گاه خاتم الانبیا بودید بیشتر از این َشناختی روی شما ندارم اما امیدوارم که موفق باشی

علی 1400/2/14 -15:58

به مهری : پیروزی مردم به ظالمان نزدیک است سردار سعید محمد انتخاب مردم است زنده باد سردار

علی 26 19 پاسخ 1400/2/14 -14:50

۱۰۰دصد ایت الله ریسی نمیاد وسردار سعید محمد را تایید ورای همه سعید محمد است انشالله

ح ن 1400/2/14 -16:09

زززززززززززززززززززززززززززززززززششششششک

علی 1400/2/14 -16:34

به ح ن : خواهی دید زرررررررررررشششششششک کیه نوکر روحانی شماه هستین دیگر

حسین محمدی 25 22 پاسخ 1400/2/14 -14:48

اگر اقای ریسی نیاد رای ما سعید محمد

محمود 1400/2/14 -18:34

فرد با برنامه است جوان ،نخبه در ساخت ازاد راه تهران-شمال خیلی زحمت کشید و مردم خدایی راحت شدند و به نظرم بین همه ارکان نظام وفاق باشه و دو دستگی نباشه خیلی برای کشور و مردم مفید است بذارید یک بار هم شده این سیستم اجرا بشه قول میدم وضع کشور عالی میشه چون همه ظرفیت کشور در اختیار اوست و همه از ا و حمایت میکنند و همه کارخانه ها راه میوفتده خود من تا حالا به اصلاحات رای دادم و لی به نظرم در برهه اقای محمد از همه بهتره انشاالله به فکر مردم باشه

عزت فروغی 1400/2/14 -22:52

عملکرد ایشان در مجموعه یاس را بررسی کنید آنوقت متوجه می شوید این بابا اینکاره است یا نه بدهی که الان به بار آمده در زمان مسئولیت ایشان بوده است

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks